Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Kamioňák Peter (†45) nepřežil drsnou autonehodu: Doma po něm zůstaly čtyři děti!

Autor: pma - 
7. června 2022
14:56

Jízda za volantem byla pro řidiče kamionu Petera (†45) denním chlebem. Počátkem června se mu ale stala osudnou. S mobilním automobilem narazil do několikatunového kamionu a na místě zemřel. Podle policie měl řídit v protisměru.

V pondělí 6. června navždy vyhasl život pětačtyřicetiletého otce čtyř dětí Petera. Ten se živil jako řidič nákladního automobilu a jízda za volantem pro něj byla rutinou. Ke smrtelné nehodě došlo v pondělí brzy ráno mezi slovenskou obcí Horní Semerovce a Lúčina.

„Řidič vozu Audi A6 z dosud přesně nezjištěných příčin přešel do protisměru, kde čelně narazil do kamionu, jehož kabina shořela, “ uvedla pro slovenský deník Nový Čas Viktorie Borloková, krajská policejní mluvčí v Nitře. Bulharský řidič protijedoucího vozu srážku díky včasnému vyproštění záchranářů přežil, Peter však bohužel na místě zemřel.

„Zasahující hasiči požár uhasili a zaklíněnou osobu vysvobodili z vozidla pomocí hydraulického zařízení. Následkem nehody utrpěla jedna osoba zranění, kterým na místě podlehla,“ informovali v pondělí hasiči.

Dopravní policie bude příčinu tragické nehody následně zkoumat. Je ale s podivem, proč tak zkušený řidič jako Peter najednou přejel do protisměru.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání