Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Policie pátrá po pohřešovaném Jiřím z Tábora: Manželce nechal dopis na rozloučenou

Pohřešovaný Jiří Červinek
Pohřešovaný Jiří Červinek  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK, jel - 
30. května 2022
18:45

Policie pátrá po čtyřicetiletém Jiřím Červinkovi z Tábora. Pohřešovaný odešel v pátek ráno do práce, kam nedorazil. Doma nechal dopis na rozloučenou. Od pátku o sobě Červinek nepodal žádnou zprávu. Pohybovat by se mohl v Jihočeském a Středočeském kraji nebo v Praze. 

Červinek měří 175 centimetrů, má střední postavu, krátké hnědočerné vlasy a hnědé oči. Na sobě by mohl mít rifle a černou mikinu. 

Policejní mluvčí Lenka Pokorná uvedla, že pohřešovaný muž v pátek nedorazil do zaměstnání. „Manželka po návratu z práce nalezla dopis na rozloučenou. Policisté okamžitě zahájili pátrání, ovšem do současné doby s negativním výsledkem. Pohřešovaný muž se do současné doby nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu,“ uvedla mluvčí. Doplnila, že pohřešovaný by se mohl pohybovat v Jihočeském nebo Středočeském kraji, případně v Praze. 

Kriminalisté žádají každého, kdo by o Jiřím Červinkovi měl jakékoli zprávy, aby je informoval na telefonním čísle čísle 974 238 700 či 974 238 336, případně na lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně. 

Video  Jak pomoci při pohřešování dětí?  - Videohub
Video se připravuje ...

kdoasi ( 31. května 2022 08:59 )

Jmenuje se ČERVINKA, ne Červinek, deb.ilní pleskači!!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání