Sobota 2. července 2022
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
Oblačno, bouřka 27°C

Vražda miminka v Kroměříži? Rodiče ho podle údajné příbuzné spláchli!

Policie v Kroměříží.
Policie v Kroměříží.  (Autor: Policie ČR)
Autor: rix, ČTK - 
16. května 2022
20:11

Kroměříží stále otřásá případ novorozence, kterého podle policie zavraždila jeho vlastní matka. Tělíčko nebohého dítěte se ovšem policistům od čtvrtka stále nedaří najít. S šokující informací nyní přišla jedna žena, která je údajně vzdálenou rodinnou příbuznou. Dítě prý jeho rodiče spláchli!

„Není všechno tak, jak vypadá. Žádné dítě nerozčtvrtili, to je úplná blbost, oni ho prý jenom spláchli a byla to nehoda, nebyla to vražda. Maminka je hodně vystresovaná,“ uvedla rozrušeně pro stanici CNN Prima News údajná vzdálená příbuzná rodiny. 

Policisté žádnou takovou informaci zatím nepotvrdili. Co samotná matka detektivům vypověděla, je prozatím také tajemstvím. „Na místě jsme zajistili stopy, které nyní vyhodnocujeme, dále budou probíhat znalecké posudky a zkoumání, toto potrvá několik týdnů až měsíců,“ vysvětlila mluvčí policie Simona Kyšnerová. 

Strážci zákona v případu nikoho neobvinili, rodiče dítěte dokonce propustili z vazby. Případ ale prověřují a pracují s tím, že se jednalo o vraždu. Důležité je pro kriminalisty najít tělíčko dítěte.

„Prohledávali jsme okolí domu, kontejnery i kanalizaci. V bytě ženy jsme ve večerních hodinách provedli domovní prohlídku. Novorozeně se nám však najít nepodařilo. Skutek prověřujeme jako závažný trestný čin vraždy. Krajští kriminalisté i nadále na případu usilovně pracují,“ dodala Kyšnerová.

buban ( 16. května 2022 21:37 )

To blond-tak to je mě matky a tatíka strašně líto-nebylo by od věci vyhlásit sbírku na psychiatrickou léčbu nyní tak těžce postižených rodičů?Přece jen-přijdou o další dáfky.

blond88 ( 16. května 2022 21:21 )

Prej jenom ho omylem splachli.. A maminka je hodně vystre­sova­na..­.Vlas­tně se nic nestalo.. No tak to mám dost tvl

buban ( 16. května 2022 21:17 )

Jj,ta morka to dítě nezabila,jen ho spláchla do záchodu.To jako rodila na záchodě,nebo tam to mimčo poté hodila?Každopádně nezávidím těm cajtům,kteří to vyšetřují-aby nakonec nebyli nařčeni z dyš.kry.my.ná.ce.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání