Sobota 25. června 2022
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
Polojasno, bouřka 28°C

Máma čtyři dětí (44) usekla penis příteli a ubodala jeho kamaráda: Zakrvácená pak nasedla do tramvaje

Autor: rc - 
16. května 2022
22:54

Rodačka z australského Melbourne Jasmine Eveleighová (44) obzvláště brutálním způsobem zavraždila svého dlouholetého přítele. Partnerovi uřízla penis! Zavraždila i jeho kamaráda. Žena, která vychovávala čtyři děti, trpí psychickými problémy a po činu se zakrvácená promenádovala po ulicích města! Nakonec nastoupila do tramvaje.

Australanka Jasmine Eveleighová se na sociální síti nejvíc chlubila svými čtyřmi dětmi. Mateřství označovala za svůj největší úspěch a své děti za svou největší pýchu.

„Jsem opravdu požehnána, že jsem maminkou tak laskavého, pozoruhodného, opravdového gentlemana,“ napsala o svém nejstarším synovi na Facebook.

Čtyřiačtyřicetiletá žena podle informací britského deníku Daily Mail bojovala dlouhodobě s psychickými problémy. V minulém roce v červnu prý prodělala nervový kolaps.

„Nikdy jsem neměla v úmyslu ublížit svému okolí, když jsem byla zraněná já. Byla jsem ve válce sama se sebou. Nikdy jsem neměla v úmyslu někoho zranit, když jsem byla na dně,“ napsala v příspěvku.

Nyní však maminka od rodiny čelí obvinění z dvojnásobné vraždy. Kamery v australském Melboure 5. května v brzkých ranních hodinách zachytily ženu, která byla identifikovaná jako Jasmine, jak bloudí ulicemi.

Na sobě měla pouze podprsenku a zakrvácené boty. Tričko měla omotané kolem levé ruky. Těsně předtím, než byla přistižena, jak bloudí ulicemi, měla zavraždit dva muže.

Jedním z nich byl Samir Esbeck (†59), s nímž tvořila pár asi deset let, a Sarkis Abboud (†61). Na oba dva podle Daily Mailu zaútočila nožem. Esbeck zemřel ve svém bytě poté, co mu agresorka usekla penis! Zdravotníci už mu nedokázali pomoci.

Sarkis Abboud zemřel cestou do nemocnice. Podle policie za sebou vražedkyně zanechala krvavou stopu dlouhou víc než jeden kilometr. Jasmine zatkla policie v tramvaji.

VIDEO: Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých

Video  Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých  - Jiří Marek
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání