Úterý 17. května 2022
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Polojasno 25°C

Řidička v Liberci srazila chlapce (11) a ujela: Hoch se teď bojí vycházet z domu!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: VaB - 
13. května 2022
10:22

Zatím neznámá řidička srazila na přechodu pro chodce v Liberci teprve jedenáctiletého chlapce. Místo toho, aby jemu i jeho mamince pomohla, od nehody ujela. Klučina se od té doby bojí vycházet z domu, po řidičce, která je zřejmě také matkou, policisté pátrají.

Ke srážce došlo 29. dubna kolem třetí hodiny odpoledne v Liberci na křižovatce ulic Hodkovická, Vratislavická a Dr. M. Horákové. Maminka s chlapcem (11) přecházela přes přechod v době, kdy jim svítila zelená.

V tu chvíli se ale přiřítila řidička škodovky a přímo na přechodu do dítěte narazila. Policisté se domnívají, že šlo o fabii zelené nebo modré barvy. Chlapec po nárazu utrpěl bolestivé poranění žeber, nohy a v neposlední řadě i psychický šok.

„Řidička na místě nehody krátce zastavila, ale ani z něj nevystoupila a pokračovala v jízdě dál. O zdravotní stav hocha, do kterého nabourala, žádný zájem nejevila,“ popsala policejní mluvčí Ivana Baláková. Chlapce z domova pak musela odvézt sanitka k vyšetření, stěžoval si na větší a větší bolesti.

Jelikož trpí syndromem ADHD, tak ho událost velmi psychicky zasáhla. Od nehody odmítá vycházet z domu, protože se venku necítí bezpečně. „My jsme v této souvislosti už zahájili úkony trestního řízení pro přečiny ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku,“ dodala mluvčí s tím, že řidička by měla být blondýna ve věku kolem 35 let. V autě měla mít i sedačku pro děti do deseti let. Pokud někdo řidičku z popisu poznal, měl by to ohlásit na linku 158.

jardavozembouchak ( 13. května 2022 14:16 )

u nas vaclavove byli take, ale byli to pracoviti, inteligentni, empaticti muzi... no, neni venca jako Vaclav, že? )))))))))

jardavozembouchak ( 13. května 2022 14:14 )

blaznivy venousi, mohl byste se, laskeve, k cizim lidem, vyjadrovat SLUSNE? pokud vite, co to znamena? nebo vas pustili na vychazku z blazince a pripustili na chvili k internetu? vas bych rozhodne potkat na silnici nechtel a kdyby neco, ... no comment. zvazte slova, pro priste, ju? dekuji. ze jste ***amot a pisisvor, to je o vas znamo jiz delsi dobu, ale nemusite to davat tak najevo pokazde. ale i tak vam mohu sdelit, ze jednou na ta sva slova dojedete. a opravdu navsteva nedelni skoly by vam neuskodila. zatim mate narizeno sedm zdravasu. sbohem.

jardavozembouchak ( 13. května 2022 12:36 )

na druhou stranu je treba rici, ze vetsina mladych vleze na silnici, i kdyz je to treba zebra, bez rozhlizeni, na usich decibely z pisni, co slyseli jiz stokrat, ale hlavne hodne nahlas, bejsbolku na kebuli... a ridici... vyhnete se mi. ja mam prednost. NEMATE absolutni prednost, to si jen tak nekteri vysvetluji pro svou hloupost. nas ve skole ucili, a rodice take, pred vstupem do vozovky se rozhledneme... nejprve vlevo, pak vpravo...

jardavozembouchak ( 13. května 2022 12:32 )

Jezis­marja­joze­fusa­tej.­.. ma v aute sedacku pro dite do 10 let, jine dite srazi a ani nemrkne okem. asi spechala ke kadernikovi, aby byla jeste vetsi blondyna. ale ono se to netyka jen blondyn, ale take mladych "zurive" podnikajicich muzu s mobilem prisitym k uchu apod. kulickove a tamtamy na ne. a byl by na silnicich klid

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání