Pondělí 11. prosince 2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Malý chlapec (2) vypil osvěžovač vzduchu: V nemocnici bojoval o život!

Malý chlapec (2) vypil osvěžovač vzduchu: V nemocnici bojoval o život!
Malý chlapec (2) vypil osvěžovač vzduchu: V nemocnici bojoval o život!  (Autor: Sociální sítě)
Autor: rix - 
18. dubna 2022
15:59

Chvíle opravdové hrůzy prožili rodiče dvouletého Rileyho Harta z britského Plymouthu. Jejich syn doslova bojoval o život poté, co vypil tekutinu z osvěžovače vzduchu. Statečný hoch naštěstí přežil, avšak měl namále a jeho maminka teď apeluje na ostatní rodiče, aby si dávali na podobné věci pozor. 

Na první pohled banální záležitost proměnila rodině malého hocha život v noční můru. Riley strávil pět dní na jednotce intenzivni péče, z toho tři dny byl v kómatu. Chlapečkovi se podařilo vytáhnout doplňovací lahvičku ze zásuvného zařízení Air Wick. Hned jak začal tekutinu pít, dostavily se u něj dýchací potíže. 

Rodiče Kerry a Dale ihned volali záchranku. Hoch nakonec skončil v bristolské dětské nemocnici, zde ho lékaři uvedli do umělého spánku. „Skoro jsme přišli o celý náš svět a chceme, aby rodiče věděli, jak mohou být tyto věci nebezpečné,“ apelovala maminka Kerry. Svému synkovi věřila. „Je to bojovník,“ uvedla pro deník The Sun.

S rodinou se mezitím zkontaktoval zástupce firmy Air Wick. „Jsme v úzkém kontaktu s rodinou, abychom pochopili všechny podrobnosti o tom, co se stalo,“ uvedl mluvčí společnosti. Firma chce do budoucna předejít dalším komplikacím. 

kralovna-vsech-mori ( 18. dubna 2022 20:08 )

Strašné. Alw konečně něco co není o UA

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud