Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Středoškolská trenérka vodního póla má problém: Oplzle koketovala se studentem!

Autor: jžk - 
15. dubna 2022
15:47

V pořádném průšvihu je učitelka z americké Kalifornie. Amanda Quinezová (30) vyučovala na střední škole Eleanor Rooseveltové. Podle vyšetřování tamní policie posílala jednomu studentovi explicitní fotografie sexuální povahy.

Žena mimo vyučování anglického jazyka měla na starost i plavecký tým, kde studenty trénovala v oblasti vodního póla na střední škole v East Vale. V úterý 12. dubna však byla obviněna a zadržena vyšetřovateli z oddělení šerifa okresu Riverside. Vyšetřování odhalilo, že poslala jednomu ze studentů oplzlé fotografie!

Je nejasné, jak dlouho Quinezová tým trénovala a zda si za svou oběť vyhlédla právě člena družstva. Podle oficiálních stránek školy, na kterých mimo jiné uvádí, že mají týmy chlapců i dívek, nikdy trenérkou nebyla. Ve školních novinách z roku 2018 je ale uvedena jako koučka chlapeckých nováčků.

Ředitel školy Dr. Greg Anderson uvedl, že škola žádné chování, které ohrožuje studenty, nestrpí. Quinezová je však stále na stránkách uváděna mezi vyučujícími a její oficiální zaměstnanecký status nebyl zveřejněn.

Je to již podruhé, co tato škola čelí v posledních letech obvinění zaměstnance ze sexuálního zneužívání studenta. Podle deníku Daily Mail byl v roce 2019 sportovní trenér Joe Robles Jr. (39) obviněn ze znásilnění a jiného sexuálního napadení či obtěžování studentek.

Trauma spojené se znásilněním může mít dalekosáhlé a velmi vážné následky   

rudy_hnis ( 15. dubna 2022 22:56 )

Proč sem taháš školačky, které po výchovné lekci svého soudruha učitele musely jít na potrat?

rudy_hnis ( 15. dubna 2022 22:25 )

Takhle mluvíš o své sestře? Styď se!

rudy_hnis ( 15. dubna 2022 16:45 )

To je možné jen na tom prohnilém Západě. V socializmu to není možné, protože školní osnovy schálené vedením KSČ sexuální zneužívání neobsahují.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání