Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Tereza H. (25) už mluvila s rodinou: Od tatínka dostala peníze na letenku a vyhlíží návrat

Autor: VaB - 
22. listopadu 2021
05:00

Vytoužená cesta domů z Pákistánu je pro Terezu H. (25) už velmi blízko. Tamní úřady podle informací Blesku nyní vyřizují žádost o vydání pasu a osobních věcí propuštěné ženy. V noci ze soboty na neděli Tereza podle zdroje Blesku hovořila po telefonu s rodinou. Tatínek jí už poslal peníze na cestu zpět do České republiky.

Po téměř čtyřech letech nedobrovolného pobytu v Pákistánu se Tereza H. (25) vrací zpět do České republiky. Poté, co ji soud zprostil všech obvinění a poslal na svobodu, si ji před věznicí vyzvedli pracovníci ambasády a odjeli s ní neznámo kam.

Úřadům zbývá vyřídit jen několik formalit, než se bude moci Tereza vrátit domů. „Podle právníka soud vyřizuje žádost o vydání pasu, stejně tak i jiných věcí včetně kufru,“ uvedl zdroj Blesku z Láhauru.  

„Podle mých zdrojů poslal tatínek na ambasádu peníze na letenku. Tereza pak v noci po telefonu hovořila se svojí rodinou. Zatím ji nikdo nesmí vidět, je ukrytá,“ dodal zdroj.

Místo, kde se Tereza nyní nachází, české Ministerstvo zahraničí odmítlo komentovat. Stejně tak nesdělilo, kdy Tereza z Pákistánu odletí. Podle vyjádření českého europoslance Tomáše Zdechovského je za tímto tajnůstkařením strach o Terezino bezpečí. Tereza totiž u soudu vypovídala proti drogové mafii, která by se jí nyní mohla chtít pomstít.

Terezin právník Asghar Dogar se s pracovníky ambasády chtěl sejít, aby společně vyřešili nějaké právní dokumenty. Úředník to ale odmítl. „Nemáme vůbec čas na to řešit to, co jste před tím řekl do telefonu,“ měli podle zdroje říct právníkovi.

jasmine1 ( 22. listopadu 2021 23:38 )

ano i ty to vis tarik se jmenuje khalid rathore zije si dale v londyne vsechny jine holky problemy nemeli. tolik cesek z hradiste za 1 rok 2017 co tam letelo uz nikdy nepoleti pekne to organizovala terezka.

Dianthos ( 22. listopadu 2021 20:48 )

Křivdíte jí. Chvíli přece pracovala u pásu.

Dianthos ( 22. listopadu 2021 20:47 )

Také mě to napadlo, co by od ní ještě mohl chtít.

Dianthos ( 22. listopadu 2021 20:46 )

Nikdo jiný odsouzen nebyl, jenom prolhaná Tereza, která měnila výpovědi, byla nevěrohodná a neuměla ani dokázat, kdo jí vezl na letiště, u koho tam spala... Udání od ní neměla váhu. A jejího exmilence a nadřízeného v mafii, s přezdívkou Tárik, zřejmě ani nenašli.

verka1 ( 22. listopadu 2021 17:52 )

Kolikrát profašovala drogy, vlastně tam letěla pracovat jako modelka 😁🍑

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání