Sobota 22. ledna 2022
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Vnučku (16) měl dva roky znásilňovat partner babičky: Dívka otěhotněla!

Postarší Španěl měl zneužívat vnučku (16) své partnerky. - ilustrace
Postarší Španěl měl zneužívat vnučku (16) své partnerky. - ilustrace  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: rix - 
2. listopadu 2021
22:55

Postarší Španěl (53) měl zneužívat vnučku (16) své partnerky. Dívka nejprve jeho čin tajila, protože se bála. Teď ale mlčení prolomila a chlípný stařec půjde podle všeho na pěkných pár let do basy. Znásilňované děvče je navíc těhotné.

Velký strach nedovolil mladé dívce vyjít na povrch s tím, co jí podle všeho prováděl babiččin partner. Situace ale vyústila do té míry, že nebohá dívka překonala mužovy hrozby a vše pověděla své matce. Ta zůstala jako opařená. Jakmile se dověděla o sexuálním zneužívaní své dcery, ohlásila vše na policii. A aby toho nebylo málo, dívenka je s deviantem těhotná!

Jak uvedl deník La Vanguardua, podle policejního vyšetřování nechávala matka dívku od pěti let na hlídání u babičky, ale ve čtrnácti letech dostal mladičkou Španělku na starost babiččin partner. Od té doby nastalo peklo. Muž měl dívku dva roky sexuálně zneužívat. Oběť se bála cokoli nahlásit.

„Bála se potrestání a toho, že v rodinně zažehne problémy,“ uvedli policisté. Vyšetřování se ujali úředníci z Oddělení péče o rodinu a ženy. Ti po provedení úkonů vedoucích o objasnění celé situace přistoupili k zatčení domnělého devianta. 

zralynetopyr ( 3. listopadu 2021 01:17 )

proboha! takovou škaredou

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání