Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Dvojice řidičů zablokovala cestu v Pardubicích: Neprojel ani tank!

Autor: jel - 
19. října 2021
14:43

Dva neukáznění řidič v Pardubicích zaparkovali přímo za zákazem zastavení. Blokovali tak vjezd pro nákladní vůz, který vezl tank. Strážci veřejného pořádku je našli v nedaleké restauraci.

„Špatné parkování řešíme každý den a jen tak něco nás nepřekvapí. Tankový podvozek trčící v bezradné dopravní situaci však každý den nevidíme,“ napsali na sociálních sítích městští strážníci z Pardubic. 

Dvě osobní auta blokovala vjezd do firmy vyrábějící radarová zařízení. Právě do jejího areálu potřeboval vjet řidič náklaďáku vezoucího tank. Vzhledem k tomu, že to kvůli špatně zaparkovaným vozům nebylo možné, zavolal na pomoc strážníky. 

„Jistě, byla tu možnost složit náklad před vraty, využít výhod pásového podvozku převáženého obrněnce a zmuchlat obě překážky tak, že by je ani v kovošrotu nepoznali,“ uvedli s humorem policisté a dodali, že však nakonec zvolili variantu, při níž nebylo nic zničeno. 

Dva řidiče špatně zaparkovaných aut strážníci našli v nedaleké restauraci. Oba dostali pokutu 1500, svým jednáním totiž zdrželi kamioňáka o celou hodinu.

Video Tanky, letecké ukázky, ale i zrušený program akrobatů. Na deštivé Dny NATO v Ostravě dorazilo 90 tisíc lidí - Blesk - Karel Janeček

jardavozembouch ( 19. října 2021 14:55 )

No, nekteri ridici by si takoveto radikalni reseni zaslouzili. Kde jim ten vehikl upadne, tam to nechaji. Ze by si brali mustr od jedne nejmenovane herecky?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání