Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, bouřka 23°C

Lékařka nemohla otěhotnět, nakonec porodila tři dcery: Všechny prý zavraždila!

Autor: jel - 
18. září 2021
19:28

Šokující hrůza se odehrála v rodině Dickasonových, kteří se teprve nedávno přestěhovali z Jižní Afriky do města Timaru na Novém Zélandu. Oba rodiče Lauren a Graham byli lékaři, podle blízkých dlouho toužili po dítěti, ale Lauren nemohla otěhotnět. Nakonec se jim narodily tři dcerky, ty měla však matka chladnokrevně zavraždit.

Pro blízké je to obrovsky šok. Manželé byli prý vzornými rodiči a nikdo z jejich okolí nepozoroval žádné náznaky toho, že by bylo něco v nepořádku. Teprve před krátkou dobou se manželé spolu s dvojčaty Mayou a Karlou a jejich starší sestřičkou Liane  přestěhovali z Jižní Afriky na Nový Zéland.

Nejprve strávili 14 dní v hotelové karanténě. Jenom několik dní poté došlo k hrozné události. Mrtvé dcery měl najít pan Dickason ve čtvrtek po desáté hodině večer, když se vrátil ze směny v nemocnici.

Z vražd byla obviněna jeho manželka Lauren, která už v sobotu ráno stanula před soudem. Byla oblečena do tmavé mikiny s kapucí a za celou dobu nepromluvila. Podle webu deníku Daily Mail vypadala zoufale a zmateně. Do dalšího slyšení bude zavřena v psychiatrické léčebně. 

Mendy Sibanyoniová, která u rodiny dlouhá léta pracovala jako chůva, prozradila, že nic nenasvědčovalo tomu, že mají nějaké problémy. Podle ní šlo o vzornou rodinu a Lauren své děti milovala jako nikdo. Ještě čtyři měsíce před strašnými událostmi matka navíc zveřejnila na facebooku dojemný příspěvek, v němž psala, že jsou spolu s manželem již 15 let. „Vytvořili jsme krásnou rodinu a prožili jsme spolu mnoho krásných chvil. Přeji si, ať jsou další roky stejně krásné,“ napsala.

Příčina úmrtí holčiček nebyla zveřejněna. Sama obviněná se k případu nevyjádřila a není tedy vůbec jasné, co ji vedlo k tak strašnému zločinu. Sousedka navíc uvedla, že manželé se o děti snažili mnoho let a naprosto je zbožňovali. Vražda je tedy skutečnou záhadou.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání