Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Vidlácký festival se zvrhl v totální řežbu: Vražda, škrcení a tělo probodnuté kůlem!

Autor: rix - 
25. června 2021
05:00

Desítky tisíc lidí se zúčastnily pětidenního festivalu Redneck Rave v městečku Mammoth Cave v Kentucky. Ten ale nedopadl podle představ. Při akci došlo k mnoha zraněním, a dokonce i k vraždě! Festival se řadí mezi nejdivočejší party ve Spojených státech, tento ročník byl ale na brutalitu a kriminalitu zdaleka nejbohatší. 

Čtyřicet osm lidí bylo obviněno poté, co se festival Redneck Rave v americkém Kentucky změnil v totální chaos. Jeden muž skončil s podříznutým hrdlem, nebohá žena přidušená polštářem a další účastník se zabodnutou kládou v těle. Další desítky účastníků byly obviněny v souvislosti s drogovou kriminalitou, uvedl deník Daily Mail.

Nejhůře dopadl muž, jemuž kamarád při opilecké hádce podřízl hrdlo. „Byli pod vlivem alkoholu. Došlo na bitku a jeden druhému podřízl hrdlo, načež utekl,“ uvedl místní šerif Shane Doyle. Násilník byl podle posledních informací již zatčen. 

Při dalším děsivém incidentu byl Lancer Hodges zatčen poté, co údajně dusil ženu, dokud neomdlela. Konflikt měl vzniknout při hádce o přikrývku. Oběť popsala, jak ji muž škrtil, načež omdlela. To dokazovaly i její škrábance na krku.

Aby toho nebylo málo, další muž skončil s kůlem v těle. Autem se pokoušel přejet kládu, ale ta ze spodku prorazila jeho vozidlo a zastavila se až v jeho těle. Přivolaní záchranáři převezli řidiče do nemocnice i s kusem dřeva v břiše. 

Vykloubené prsty, zlomeniny a další zranění jako by byly na festivalu na denním pořádku. To způsobovala především nezměrná opilost všech zúčastněných. Šerif řekl, že věděl, že událost způsobí problémy, a zoufale se pokusil naplánovat adekvátní policejní kontrolu v parku, kde se festival konal.

Policistům podle něj bylo řečeno, aby zakročili proti jakékoli nezákonné činnosti probíhající mimo park a zřídili kontrolní stanoviště mimo festival. „V prvním vozidle, které jsme kontrolovali, jsme hned našli drogy,“ uvedl šerif s tím, že už v tu dobu mu bylo jasné, že festival skončí špatně. Zato organizátor akce Justin Stowers řekl, že lepší akci v životě nezažil. 

diskutujici ( 25. června 2021 07:44 )

To samé, co u nás zase milón chvilek. Vidlák, jako vidlák.

Renata Amadi ( 25. června 2021 05:54 )

Když vidím tu sestavu bezmozku, ani nejsem překvapená.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání