Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Ředitel úspěšné firmy byl půl roku nezvěstný: Nevrátil se ze cvičení, nyní našli jeho tělo

Alan White (†55) byl naposledy spatřen ve svém luxusním Ferrari.
 (Autor: Dallas Police Department)
Autor: štt - 
16. května 2021
09:42

Půl roku byl nezvěstný, když se nevrátil domů z posilovny. Nyní byl pohřešovaný dallaský podnikatel Alan White (†55) prohlášen za mrtvého. Jeho ostatky však vyšetřovatelům nepomohly objasnit okolnosti smrti. Spolu s Whiteovým přítelem proto vypsali finanční odměnu za sdělení informací. 

Tělo dallasského podnikatele, který byl od října nezvěstný, bylo náhodou nalezeno v zalesněné oblasti v okolí města Texas. Zeměměřičský tým pracující pro Paul Quinn College našel ve čtvrtek 13. května lidské ostatky poblíž univerzitního kampusu, uvedla policie.

Policejní lékař určil, že lidské torzo náleží Alanu Whiteovi, výkonnému řediteli firmy KPMG zaměřující se na účetnictví. Postarší muž byl naposledy viděn ve svém porsche po odjezdu ze soukromé tělocvičny 22. října minulý rok.

Vozidlo policisté nalezli asi o týden později, ale nepodařilo se jim určit  žádné nové indicie vedoucí k nalezení majitele. Vyšetřovatelé se nadále domnívají, že White nebyl unesen, jelikož v autě nenalezli žádné stopy po fyzickém boji.

„Přemýšlel jsem nad všemi možnými scénáři toho, co se mohlo stát. Pokud však nezískáme jasná fakta nebo možná vodítka, tak jsou to vše jen plané dohady,“ sdělil médiím Whiteův manžel Rusty Jenkins. Za informace související s případem byla vypsána odměna ve výši zhruba 200 000 korun.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání