Neděle 13. června 2021
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, bouřka 25°C

Motorkáře Davida při předjíždění kolony srazilo auto: Hazardoval jsem se životem, kál se

Autor: jel - 
13. května 2021
17:54

Na facebooku se objevilo video motorkáře, kterého při předjíždění kolony v Mukařově u Prahy srazilo auto. David B. po nárazu přeletěl přes auto a ve vzduchu udělal několik přemetů. Měl nicméně neuvěřitelné štěstí, motorkář karambol odnesl jen zlomeným kotníkem a modřinami. David po ošetření v nemocnici přiznal, že udělal chybu a poučil se. Také varoval ostatní, aby na sebe dávali pozor.

Záběry zveřejněné jedním z uživatelů ve facebookové skupině Události na Říčansku ukazují, jak motorkář na plné čáře předjížděl kolonu vozidel. Od prodejny však v ten moment vyjelo auto, jehož řidička motorkáře zřejmě nemohla vidět, a tak došlo ke srážce. Motorkář David po nárazu přes auto přeletěl vzduchem v saltech.

David měl ale velké štěstí a skončil bez vážného zranění. Sám se k videu později vyjádřil. Uznal svou chybu a řekl, že se poučil. „Byla to neskutečná chyba a je mi hrozně líto té slečny, která ten okamžik bude mít před očima,“ napsal David s tím, že řidička auta naštěstí skončila jenom s odřeninami od pásů a airbagu. Dodal, že uznává, že neměl předjíždět kolonu, byl prý myšlenkami jinde a prostě už si přál být doma. 

„Nadávejte mi jak chcete, ale věřte že takové ponaučení stačí jednou a změní vám to život. Mnohem důležitější je, že jsem tady a kéž by tahle moje chyba zachránila třeba jen jednoho motorkáře od podobného pr*seru!“ vzkázal internetovým diskutérům.

Poté také připojil příspěvek, ve kterém popsal, co se dělo dál. „Po příjezdu záchranky přišel doktor, zeptal se co mě bolí a udělal se mnou pár nějakých pohybů. Nic nebolelo, jen ta levá noha,“ uvedl. Později pak zjistil, že má zlomený kotník. Z hrozivě vypadající nehody tak vyvázl ještě poměrně lacino.

Video Motorkáře Davida při předjíždění kolony srazilo auto, měl obrovské štěstí, vyvázl jen se zlomeným kotníkem - Facebook

kuala ( 15. května 2021 17:28 )

Motorkář David si nejdříve musel rozbít hubu, aby zjistil, že dělá nebezpečný manévr. Ostatním na to stačí dávat pozor v autoškole nebo pouhý rozum.

AIiAIice ( 14. května 2021 06:13 )

Ten tvůj nick sedí. Máš furt vypnutej mozek. No nic, doufám, že až si na silnici nabiješ držku, pojedou kolem podobní debiIové jako jsi ty. A to podotýkám, že papíry na motorku nemám a nikdy jsem neměl.

AIiAIice ( 14. května 2021 06:09 )

Proč, spáchala ta řidička něco? Pokud vím, tak motorkář přejel plnou čáru a jel příliš rychle na to, aby stačil reagovat. V době srážky se nacházel v protisměru, kde neměl co dělat.

AIiAIice ( 14. května 2021 05:59 )

Já ti třeba nevěřím, že jsi dokončil základní vzdělání.

Blacktip ( 13. května 2021 23:23 )

No poradna prda. Znova se narodil, pozitivni je, ze se snad poucil a ze nezranil tu ridicku. Ja to vidim jednoznacne na vinu motorkare, ale u nasich soudu clovek nikdy nevi....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání