Čtvrtek 13. května 2021
Svátek slaví Servác, zítra Bonifác
Oblačno, déšť 21°C

Nevěsta (29) chtěla dokonalou svatební cestu: Vydělávala si na ni prodejem tvrdých drog!

Nevěsta (29) toužila po pompézní svatební cestě: Hodlala si na ni vydělat prodejem drog!
Nevěsta (29) toužila po pompézní svatební cestě: Hodlala si na ni vydělat prodejem drog!  (Autor: Police)
Autor: rc - 
17. dubna 2021
17:15

Pompézní svatbu a líbánky si přála Britka Terrie Renwicková a hodlala pro to udělat cokoliv! Rozhodla se ve velkém prodávat crack a heroin, aby si na svou velkolepou veselku vydělala. Devětadvacetileté ženě se však prodej drog vymstil. Místo toho, aby si vzala svou lásku, skončila v klepetech a stanula před soudem! Strážci zákona ji měli přistihnout přímo ve chvíli, kdy ničila důkazní materiál.

Víc jak 60 tisíc liber (cca 1,8 milionu Kč) si dokázala prodejem drog vydělat Terrie Renwicková. Devětadvacetiletá Britka si měla v září loňského roku vzít svého snoubence a poté s ním odletět na líbánky. Veselka i následné dny lásky měly být ve velkém stylu. Ovšem na to, aby dvojice uspořádala honosnou svatbu a užila si líbánky snů, neměla peníze. Podle informací britského deníku Daily Star se proto Terrie rozhodla, že začne prodávat omamné látky. Ve městě Warrington začala distribuovat heroin i crack! Zájem byl velký, ovšem svatbu ani líbánky si nakonec neužila.

Policie ji v jejím domě ve městě přistihla u toho, jak splachuje do záchodu 220 balíčků drog v hodnotě 2 410 liber (cca 72 tisíc Kč). Byla zatčena a místo k oltáři zamířila k soudu. „Je to mimořádná situace. Jednoduše se snažila získat finanční prostředky na svatební cestu a uchýlila se k obchodování s drogami,“ uvedla u soudu podle informací deníku The Sun obhájkyně Sarah Griffinová.

Renwicková nakonec byla obviněna z prodeje a uchovávání drog a odsouzena ke čtyřem letům ve vězení. „Upřímně jste připustila, že jste to viděla jako snadný způsob vydělávání peněz. Od roku 2017 jste sama neužívala drogy, a tak šlo pouze o komerční podnik,“ uvedl soudce Louise Brandon. Renwicková si sice prodejem drog přišla na desetitisíce, splatit ale bude muset pouze 300 liber (cca 9 tisíc Kč), a to poté, co u soudu bylo řečeno, že nemá prostředky na to, aby splatila tak obrovskou částku.

VIDEO: Deník predátora. Nepřistupuj na žádný nátlak a vydírání.

villon ( 17. dubna 2021 21:58 )

Každý dělá, co umí nejlíp.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání