Pondělí 19. duben 2021
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Zataženo, déšť 11°C

Střelba na Jindřichohradecku: Výtržník s pistolí čtyřikrát vypálil na autobus s řidičkou!

Střelba na Jindřichohradecku: Muž plynovkou čtyřikrát vystřelil na autobus! (ilustrační foto)
Střelba na Jindřichohradecku: Muž plynovkou čtyřikrát vystřelil na autobus! (ilustrační foto)  (Autor: profimedia.cz - ilustrace)
Autor: rc - 
26. února 2021
17:09

Čtyři výstřely se ozvaly ve středu odpoledne na Jindřichohradecku. Muž tam měl střílet plynovkou na autobus, který byl zaparkován u krajnice. Vevnitř se přitom nacházela řidička, která čekala na další jízdu! Při incidentu nebyl naštěstí nikdo zraněn.

Jindřichohradečtí policisté ve středu krátce po druhé hodině odpoledne zadrželi muže, který je podezřelý z výtržnictví. Dotyčný měl z plynové pistole střílet na zaparkovaný autobus! Vypálit měl celkem čtyřikrát. Ve voze se tou dobou nacházela  řidička, která čekala na další pracovní jízdu.

„Na veřejném a volně přistupném prostranství, u hlavní komunikace u obce na Jindřichohradecku, měl užít svou expanzní zbraň skupiny D, nepodléhající zákonu o zbraních a střelivu (plynová pistole), ze které měl minimálně čtyřmi výstřely vystřelit směrem k autobusu,“ uvedla v tiskové zprávě policejní mluvčí Hana Millerová s tím, že strážníci muže zadrželi a ten jim plynovou zbraň dobrovolně vydal. „Muži zákona zahájili úkony trestního řízení a po provedených výsleších a dalších úkonech propustili podezřelého muže ze zadržení na svobodu,“ dodala mluvčí.

VIDEO: Šílené! Školák (13) vytáhl pistolí. Vrstevníka nutil, ať zbije kamaráda

Video Šílené! Školák (13) vytáhl pistolí. Vrstevníka nutil, ať zbije kamaráda 

soucasny pametnik ( 26. února 2021 18:36 )

Uprimne receno , vube nechapu k cemu si kdo tyhle poplasnaky porizuje. Uz jenom ze to ma u sebe jasne mluvi o jeho IQ. Vytahnout to nekde , jako tady napriklad a v pozici Bonda s tim zacit kejchat smerem k nekomu , muze a jednou take bude , mit za dusledek , ze ten z protistrany vytahle opravdove zelezo a ten utocici
" ozbrojenec " pujde dolu jako sranky. A bude sakra rad , kdyz ten opravdu ozbrojeny , bude mit dostatek rozumu a nasype mu to jen do nohou. Par takovychle ychtylu uz jsem poznal. Jednoho z toho " taseni " tehle hracky vylecil muj znamy. Myslim ze na takovou nakladacku tek kovboj nezapomene. Jak z americkyho filmu. No a poplasnak si muze kovboj vylovit zpod jezu na Vltave.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání