Středa 27. leden 2021
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Oblačno, sněžení 1°C

Žáci si odmítli nasadit roušky správně: Učitelka je postříkala dezinfekcí!

Autor: shp - 
12. ledna 2021
17:13

Je učitelkou 21 let, a že skončí za mřížemi, by ji nenapadlo ani v té nejhorší noční můře. Přesto se tak stalo. Christina Reszetarová (51) z floridského Larga byla zatčena a obviněna z týrání čtyř dětí. Ty měla postříkat dezinfekcí, protože neměly údajně správně nasazené roušky.

Incident se odehrál na Střední škole Largo 6. ledna. Zpravodajská relace News Channel 8 informovala, že měla učitelka napomenout čtveřici studentů, že nenosí správně roušky, které dle nařízení musí nosit kvůli pandemii koronaviru. Jenže žáci rebelovali a obličejovou ochranu si odmítli upravit.

Incident natočila kamera

Reszetarová pak údajně nastříkala aerosolovou dezinfekci „na místa jejich tváří a těl.“ Celý incident přitom měla nahrát průmyslová kamera umístěna ve škole. Učitelka byla zatčena přivolanou policií. Ve vazební věznici strávila noc a druhý den se postavila před soud.

U něj prohlásila, že je nevinná a že nahraný videozáznam prokáže, že mluví pravdu. Na dotaz, zda si může zaplatit právníka, odvětila: „Nebudu si ho moc z učitelského platu dovolit.“ Žalobci žádali, aby jí byla vystavena kauce, což soud zamítl. Z vězení byla propuštěna bez ní.

Soused se učitelky zastal

Na Střední škole Largo pracuje Reszetarová už 18 let. Vyhozena z ní nebyla, ale její zástupci případ nechtěli komentovat. Soused učitelky prohlásil, že její údajné chování bylo vhodné a zatčení přehnané. „Nyní s tím virem musí být učitelé pod hrozným tlakem,“ uvedl.

Jaké jsou náklady za covid v Česku?

Bystrozraky ( 13. ledna 2021 00:30 )

Souhlas!

Bystrozraky ( 13. ledna 2021 00:30 )

Na střední škole by už žáci měli mít rozum. Ovšem v USA je všecko možné...

JsteKokoti ( 13. ledna 2021 00:11 )

Parchanti. Zkopal bych je ze schodů haj zly mrňavý.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud