Úterý 26. leden 2021
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
Oblačno, sněžení 1°C

Renata už dva roky hledá svého pejska Dustina: Nevzdává se a žádá o pomoc

Autor: VaB - 
14. ledna 2021
05:40

Dva roky. Tak dlouho postrádá Renata Žákovcová svého milovaného čtyřnohého parťáka Dustina. Pátrá po něm všude, stále bezvýsledně. „Někdo ho mohl vzít do auta a odvézt. Bůh ví,“ řekla.

Vloni 6. listopadu to byly dva roky, co Renata z Čerčan začala postrádat svého pejska Dustina, bruselského grifonka. Zmizel jí, když Renata nešťastně upadla. Utekli jí dva psi, Ego a Dustin, první se vrátil domů, druhý už ne. Renata pak rozjela velké pátrání jak v terénu, tak i na facebooku.

I přes intenzivní pátrání nejsou po psovi stále žádné stopy. „Vážení přátelé, dneska jsou to dva roky, kdy jsem naposledy viděla svého Dustina. Pořád věřím, že se dostal k lidem, kteří ho mají rádi a dokážou se o něj dobře postarat,“ doufá Renata.

Rodina z počátku pátrání nabízela za nalezení deset tisíc korun. Doufala, že se ho někdo ujal, někdo, kdo ho potkal a vzal k sobě domů. Jenže nikoho takového se nepodařilo vypátrat. Při pátrání pomáhal i speciálně vycvičený pes na hledání psů. Ti jsou pouze tři v celé Evropě.

„Nechci ho nikomu rvát z rukou. Jediné, co chci, je vědět a mít jistotu, že je vše v pořádku. Vše se dá řešit v klidu a s rozmyslem. Věřte mi, že jsem dva roky z té nejistoty utrápená a není den, abych si na Dustina nevzpomněla,“ popisuje dál Renata.

Renata Blesku řekla, že si bruselský grifonek rychle zvykne na nové lidi. „Myslíme si, že ho někdo během těch tří dní, co tady běhal, naložil do auta a odvezl,“ řekla Blesku. „Jestli někdo ví, kde Dustin je, tak ať mě, prosím, kontaktuje. Děkuji,“ dodala Renata.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud