Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Mladá žena (†27) porazila rakovinu, ale po pár letech se jí vrátila: Bojovala až do hořkého konce

Autor: ran - 
11. ledna 2021
09:19

Fitness nadšenkyně a influencerka Cheyann Shawová (†27) definitivně prohrála svůj několikaletý boj se zákeřnou rakovinou ve čtvrtém stadiu. Na jejím instagramovém profilu v pondělí rodina oznámila smutnou událost statisícům jejích zdrcených příznivců.

Cheyann poprvé slyšela šokující diagnózu v srpnu 2016, to jí bylo 23 let. Prošla chemoterapií a začala na instagram beze studu umisťovat fotografie, které ukazovaly, jak moc se jí tělo nemocí změnilo. Tehdy nabrala největší počet fanoušků, kteří ji už pak neopustili a sledovali dál, jak se zotavuje a začíná opět odhodlaně cvičit.

Aby přežila, ženě lékaři museli vyoperovat napadené orgány. Influencerka přišla o dělohu, vaječníky, slezinu a část střev. V listopadu 2017 prohlásila, že rakovinu porazila a cítí se skvěle. Po pár letech se ale choroba bohužel vrátila a v lednu 2020 slyšela diagnózu znovu.

„Byla jsem už rakovinou prolezlá, ale porazila jsem ji! Ani tentokrát není v ničem rozdíl,“ psala bojovně na svém profilu. Bohužel podruhé už se ji vyléčit nepodařilo. „Odešla do nebe,“ napsala v dlouhém nekrologu rodina. „S hlubokým žalem v srdci musíme všem oznámit, že naše krásná dcera Cheyann byla dnes přivolána zpátky domů do nebe,“ stojí v něm mimo jiné.

Dále v něm autoři vysekli Cheyann poklonu za to, jakým způsobem nemoci čelila. „Naučila nás, že nehledě na to, čím právě procházíme, dá se vždycky najít důvod, proč mít úsměv na tváři,“ píše se v textu na rozloučenou.

„Topím se v neštěstí, naše děvčátko prohrálo bitvu s rakovinou vaječníků. Bojovala až do hořkého konce. Je to skutečná bojovnice a rváč. Bude všem strašně chybět, v mém srdci zůstává navždy,“ připsala o své dceři její maminka.

Cheyann před tím, než onemocněla, se svou vypracovanou postavou jezdila na fitness soutěže, s přítelem plánovali budoucnost. Byli spolu zasnoubení, vše jim hrálo do karet, na sociálních sítích psala, jak je šťastná, že ho má. Veškeré plány a budoucí úspěchy ale vzaly za své. V roce 2017 a 2018 sice začala opět cvičit a dostávat se do formy, ale rakovina nakonec řekla poslední slovo.

st.rec ( 11. ledna 2021 21:09 )

Vždy když na tu mrchu umře někdo mladý popadne mě vztek. Ten v reportáži vypráví jak mu dokonce soudci bránili v léčbě a nikoho to nijak nezajímalo??? Opravdu jsme v právním státu???

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=3nlC­AZ7dVKU . . .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud