Pondělí 11. prosince 2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Ohavná vražda chlapečka (†3): Otec mu zarazil hřebík do hlavy a vydloubl mu oči

Autor: ran - 
7. prosince 2020
21:11

Našli ho v křoví, neměl oči ani intimní partie a v hlavě mu vězel obrovský hřebík. Kvůli bestiální vraždě malého chlapce zadržela jihoafrická policie jeho otce. 

K ukrutné vraždě tříletého chlapce došlo ve městě Estcourt v provincii KwaZulu-Natal v Jihoafrické republice. Mrtvolce chyběly oči, genitálie a lebkou měla proražený hřebík. Zohavené tělíčko se našlo v křoví u otcova domu, napsal Daily Star.

Podle místní policejní mluvčí Nqobile Gwalaové byl mrtvý chlapec „v hrůzném stavu pohozený ve křoví". Otce dítěte Themba Majozi (38) policie zadržela a obvinila z vraždy. Do případu je ale zapleteno víc osob.

Babička svého vnuka naposledy viděla 26. listopadu, když ho u ní vyzvedl rodinný známý. Žena se následující den po chlapci sháněla, ale muž prý začal být agresivní, napsal web news24. Rodina se proto obrátila na policii. 

Jihoafrická média uvedla, že se u chlapcova otce údajně začalo projevovat psychické onemocnění a nějakou dobu před hrůzným nálezem psal na zeď svého obydlí podivné vzkazy.

Lubomír Babáček ( 8. prosince 2020 02:11 )

Takových civilizovaných afričanů bychom potřebovali integrovat do naší společnosti co nejvíce, abychom získali tu správnou představu, s jakou láskou máme vychovávat své potomky, protože například Piráti s vyhuleným Bartošem, Ferjenčíkem, Hřibem a další podobní vítači jsou přesvědčeni o tom, že nám tato humánní rasa a její "kultura" v naší zemi nepochybně schází.

miko ( 8. prosince 2020 00:31 )

hajzlovi udělat to samé

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud