Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Youtuber umučil těhotnou přítelkyni v přímém přenosu: Diváci mu platili, aby ji týral

Autor: jel - 
5. prosince 2020
05:20

Valentina Grigoryevová (†28), která byla v rané fázi těhotenství, zemřela ve svém bytě ve vesnici Ivanovka nedaleko Moskvy na podchlazení. Její přítel youtuber si nechával od svých fanoušků platit za to, že dívku v přímém přenosu mučil. Jeho poslední hrůzné počínání už však Valentina nepřežila.

Stas Reeflay vlatním jménem Stanislav Rešetnikov (30) vydělával peníze tak, že natáčel videa na YouTube, na nichž krutě ubližoval své přítelkyni. V jedné z epizod dívku napřiklad postříkal pepřovým sprejem. Podle agentury Baza media mu za hrůzný obsah diváci platili v přepočtu 22 tisíc korun.

V posledním videu dívku zamkl na balkoně pouze ve spodním prádle. Venku byla tou dobou teplota pod bodem mrazu. Na neuvěřitelně znepokojivých záběrech je vidět, jak Valentinu nese zpět do pokoje a pokouší se ji oživit. „Valjo, jsi naživu? Zajíčku můj, co je s tebou?“ říká Rešetnikov ve videu. „Řekni něco, dělám si starosti. Sakra, necítím tlukot srdce,“ pokračuje a poté se obrátí na diváky. „Chlapi, žádný puls, je bledá, nedýchá.“

Hrozné video pokračovalo i poté, co tyran zavolal sanitku. Zachranáři dívku prohlásili za mrtvou. Kamarádka zesnulé řekla, že Reeflayova videa byla vůči dívce plná krutostí. Pokud se Rešetnikovi prokáže vina, hrozí mu pouhé dva roky vězení. Po šokující smrti se v Rusku zvedla vlna rozhořčení a lidé volají po zákazu reálného násilí v online prostoru. 

Alucard ( 6. prosince 2020 09:26 )

Ještě že toho Babiše máš vid? Jinak bys musel něco dělat.

tomik007 ( 5. prosince 2020 21:14 )

anebo obráceně?

tomik007 ( 5. prosince 2020 21:13 )

uplnej ujofert

Cenzorova_matka ( 5. prosince 2020 18:57 )

Tyhle otetovaný, jsou všichni svoloč

ketlIer ( 5. prosince 2020 18:33 )

Ruská mládež se vzhlíží v americkém násilí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud