Pátek 22. leden 2021
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno 7°C

Sexy modelku (20) zatkli za pašování drog: Musí se přestěhovat zpět k babičce!

Autor: jel - 
26. listopadu 2020
20:26

Teprve dvacetiletá kráska Mikayla Noakesová z Austrálie skončila v sobotu 21. listopadu za mřížemi. Podle policie se totiž zapletla s drogovým syndikátem, který přes hranice převáží kokain, extázi a MDMA. Na kauci byla propuštěna jenom za velmi podivných podmínek.

Mladá Australanka na svém instagramovém profilu ráda zveřejňuje odvážné fotografie v plavkách a z pláží, její účet sledují tisíce lidí. Po zatčení požádala o kauci. Ta jí byla povolena, ale s jednou velmi zvláštní podmínkou. Místo aby se vrátila do bytu, kde žila se svým přítelem, surfařem Tatem Robinsonem, musí se nastěhovat ke svým prarodičům.

Její partner byl totiž zatčen společně s ní při velké policejní razii, která probíhala v sobotu a v neděli a policisté při ní zatkli celkem sedm osob. Jedním z nich byl také trenér významného ragbyového klubu Gold Coast Titan, který už byl kvůli zatčení odvolán z funkce. Akci podle kriminalistů předcházelo dlouhé vyšetřování.

Noakesová prohlásila, že s drogovým syndikátem operujícím na území Queensu a Nového Jižního Walesu nemá nic společného a žádného pašování drog přes hranice se neúčastnila. Datum jejího soudu bylo stanoveno na 15. ledna a poté, co požádala o kauci, podle Daily Star odmítla mluvit s médii.

Drogy jsou dnes již téměř všudypřítomné a úniku před nimi není ani na internetu. Podívejte se na video o jeho temných zákoutích.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud