Pátek 22. leden 2021
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno 7°C

Slepého chlapce (†5) umlátil přítel matky k smrti: V době vraždy rodila

Autor: jžk - 
26. listopadu 2020
21:02

Yoshuah Dallas (24) si vyslechl obvinění z týrání a vraždy pětiletého Jamariona Delancyho. Chlapec zemřel na poranění, kdy mu bylo zlomeno žebro a protržena játra.

K útoku došlo, když matka malého Jamariona a jeho sestry Micaiah (7) odjela do porodnice, aby přivedla na svět jejich sourozence. Nevidomý chlapec, který trpěl i vývojovou vadou a musel nosit protézy na nohou, byl ponechán napospas příteli své matky, Yoshuah Dallasovi (24) z Missouri.

Dallas vzal zmláceného a těžce zraněného chlapce do nemocnice v St. Louis, kde bylo dítě o několik hodin později prohlášeno za mrtvé.

Vyšetřování a následná pitva odhalili, že Jamarion utrpěl poranění tupou silou, což mu roztrhlo játra a střeva; měl zlomené žebro a modřiny na obličeji a v ústech. Tato zranění způsobila vnitřní krvácení a byla příčinou smrti chlapce,“ píše se na dárcovské stránce GoFundMe.

Stránku, na které se nyní vybírají peníze na pohřeb a další rodinné výdaje, založili samotní vyšetřovatelé tohoto případu, který jimi otřásl. V době incidentu byla v domě přítomna i sedmiletá Micaiah, která utrpěla emocionální trauma.

V prohlášení zaznělo, že se Dallas označil za opatrovníka dětí. Jamarion navíc neměl žádnou možnost se fyzickým útokům bránit. Obviněný je držen v soudním středisku St. Louis s kaucí 5,5 milionu Kč.

sharp ( 26. listopadu 2020 23:03 )

Toho vraha usmrtit, ale ještě předtím ho dlouho bolestivě týrat, aby si vyzkoušel, co sám dělal. Takové individuum si nezaslouží žít a převýchova zde není možná, proto jedině odsoudit k trestu smrti.

BJELOUSEK ( 26. listopadu 2020 22:42 )

A to se stalo v Ostravě nebo v Brně?

pepen ( 26. listopadu 2020 22:30 )

Nic jiného než ,,Trest smrti ,, !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud