Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Oblačno, bouřka 24°C

Brutální znásilnění šestileté dívky: Rodiče na protest vystavili její mrtvé tělo

Autor: DH - 
6. října 2020
17:12

Po brutálním znásilnění přišla o život šestiletá Indka. Zprávy ze země uvádějí, že ji měl zneužít její vlastní bratranec. Rodiče tělem dívky zabarikádovali ulici na protest proti nedbalosti policie.

Znásilněná šestiletá holčička bojovala o život v nemocnici v Dillí dlouhých deset dní. V úterý 6. října svým vážným zraněním podlehla. Její smrt přitom přišla během rozsáhlých protestů po smrti znásilněné devatenáctileté dívky, které v zemi probíhaly v září.

Podle indických médií holčičku napadl její bratranec v domě její rodiny, kde hlídala své sourozence, když byli rodiče v práci. Třicetiletý Radharamana Pandey dům znal, počkal, až odejdou děti ven a pak svoji sestřenici brutálně znásilnil. Volání o pomoc zaslechl soused, který zavolal policii. Ta muže zadržela.

Rodiče dívky po její smrti vystavili mrtvé tělo dítěte na ulici ve městě Uttarpradéš v okrese Sadabád na protest proti laxnosti policie. Hlavním terčem jejich zloby je policejní důstojník Aligarh Muniraj, který je obviněný z pomalé reakce a laxnosti při zatýkání nebezpečného sexuálního útočníka a nyní i muže podezřelého z vraždy.

Smrt malé holčičky přišla v době, kdy zemí zmítají protesty proti policii, která podle místních dostatečně neřeší čím dál častější sexuální útoky na malé děti, zejména pak dívky. Často jsou přitom pachateli činů muži z vyšších kast.

pajato73 ( 7. října 2020 10:08 )

to je hruza, co se tam deje... chudaci zenske... bych nosila nonstop pás cudnosti

fjdksla ( 7. října 2020 10:06 )

To mi hlava nebere- pachatel je bratranec, ale vinna je policie. Co si místo svalování viny na jiné udělat pořádek ve vlastní famílii?

levandulova ( 6. října 2020 17:49 )

Jsou to zvirata. Bezmozci.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání