Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Útok kanibala v Berlíně: Z elektrikáře Stefana (†44) zbyly jenom kosti!

Aktualizováno -
20. listopadu 2020
11:56
Autor: rc - 
20. listopadu 2020
11:44

Otřesný případ vyšetřuje německá policie. V zalesněné oblasti byly objeveny lidské kosti, na nichž nebyly známky ani kousku masa! Policisté uvedli, že ostatky patří pohřešovanému Stefanovi T. Čtyřiačtyřicetiletý muž byl nahlášen jako pohřešovaný v září. Vyšetřovatelé mají podezření, že se stal obětí kanibalismu. Strážci zákona podle německých médií již zadrželi podezřelého!

Otřesný případ vraždy rozplétá německá policie. Začátkem září policisté dostali oznámení, že se pohřešuje Stefan T. žijící v Berlíně. Jako pohřešovaného ho nahlásil jeho spolubydlící. Policisté po čtyřiačtyřicetiletém muži začali pátrat, ovšem marně.

Podle informací německého zpravodajského webu DE24 News několik dní po jeho zmizení náhodní kolemjdoucí procházeli parkem poblíž ulice Schönerlinder Chaussee, když uviděli lidskou kost! Nalezené ostatky podle policistů patří pohřešovanému Stefanovi T., který se měl stát navíc obětí kanibala. „Na základě kostí, které jsme našli a jež byly zcela bez masa, a na základě dalších důkazů jsme silně přesvědčeni, že Stefan T. byl obětí kanibalismu,“ uvedli policisté pro výše zmiňovaný zpravodajský web.

Podle informací zpravodajského webu BZ Berlin vyšetřovatelé ve středu zadrželi podezřelého Stefana R., který měl pracovat jako učitel chemie a matematiky v Berlíně. Jednačtyřicetiletý muž je zadržován ve vazbě. Policisté prohledali jeho byt. Vyšetřovatelé na jeho počítači zjistili, že podezřelý často vyhledával věci ohledně kanibalismu. „Podezřelý se zajímal o kanibalismus. Hledal toto téma na internetu,“ uvedl mluvčí prokuratury Martin Steltner podle informací britského deníku Daily Mail. Do vyhledávače měl zadat otázku, zdali muž může přežít poté, co mu je odříznut penis! Policisté navíc měli v bytě podezřelého najít stopy krve oběti. Dvojice se měla potkat na seznamce pro gaye. 

Německem už v roce 2001 otřásl příběh kanibala Armina Meiwese (58). Svou oběť Bernda Brandese potkal na seznamce určené pro příznivce konzumace lidského masa. Společně pak snědli jeho penis, ovšem Brandes amputaci nepřežil a vykrvácel. Když pak Meiwese zadržela policie, našla u něj část ostatků ještě v mrazáku. Po mnoha peripetiích byl kanibal odsouzen na doživotí.

Neméně zvrácený byl český sériový vrah žen a pedofilní násilník Václav Mrázek. Jeho řádění dlouho děsilo nejen obyvatele severních Čech. Jaký byl jeho příběh?

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud