Podobně jako Lucie Bílá (54) se i Simona Stašová (65) ocitla v blízkosti covidu. Skončila tak v karanténě a středeční představení jejího monodramatu Shirley Valentine v pražském Divadle ABC bylo zrušeno.

„I kdyby Simona v karanténě nebyla, vystupovat nemůže,“ vysvětlil ale pro Aha! majitel divadelní agentury Harlekýn Václav Hanzlíček. Přišla totiž o hlas! A to jen chvíli před premiérou hry Na zlatém jezeře, kterou nastudovala s Ladislavem Frejem (78).

VIDEO: Stašová po prohře na Lvech: Jsem divadelnice, moje energie na plátně není vidět!

Video
Video se připravuje ...

Stašová po prohře na Lvech: Jsem divadelnice, moje energie na plátně není vidět! David Turek, Lukáš Červený

 „Vlastně se nedivím, že to tak dopadlo. Na zkouškách hry Na zlatém jezeře jí to dávalo zabrat, protože celou dobu mluví jen ona a Láďa. Slyšel jsem ji teď sípat, nejde to,“ posteskl si. Sama herečka by mohla jistě smutnit, ale naopak si udržuje optimistickou náladu. „Za deset dní budeme z karantény všichni venku,“ napsala nám SMS plnou naděje. O indispozici se ani nezmínila.

Stejně tak mlží i Městská divadla pražská, do nichž ABC patří. Sice zveřejnila, že u nich kdosi ze zaměstnanců onemocněl koronavirem, ale o koho se jedná, už odmítají říct. Smůla se jim ale lepí na paty - herec Aleš Bílík (30) si totiž na zkoušce v Divadle Rokoko zlomil komplikovaně ruku. Nebudou se tak konat ani premiéry inscenací Posedlost a Kanibalky 2: Soumrak starců. To není úplně šťastný start sezóny!

VIDEO: Stašová o mámě Bohdalové: Prozradila něco, co se moc neříká...

Video
Video se připravuje ...

Stašová o mámě Bohdalové: Prozradila něco, co se moc neříká... Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
33 fotografií