Jak se říká, jedna fotka vydá za tisíce slov. Tohoto rčení se zřejmě držela herečka Simona Stašová, která v den devětaosmdesátých narozenin své maminky, uznávané herečky Jiřiny Bohdalové, sdílela na svém oficiálním profilu na sociálních sítích fotografii z dob, kdy byla ještě malou holčičkou. Známá umělkyně, kterou si čeští diváci zamilovali například coby Dášu Fuchsovou z nestárnoucího seriálu Chalupáři, zákeřnou Závist v pohádce Nesmrtelná teta či jako vystresovanou Annu z trezorového dramatu Ucho, je zde ještě docela mladá a svou dcerku na snímku houpe na kolenou.

Černobílou momentku, na níž to oslavenkyni, která za rok oslaví kulaté devadesáté narozeniny, náramně sluší, Stašová doprovodila pouze emotikonou ve tvaru srdíčka. Ostatně jakýkoliv další komentář by byl u takhle něžné fotky zcela zbytečný.

O tom, že mezi oběma dámami panuje skutečně vřelý vztah, nasvědčuje i fakt, že v narozeninový den byly spolu. „Jsem doma a v poklidu, je tady Simona a díváme se na televizi,“ svěřila se Jiřina, když jí Blesk popřál k onomu nádhernému a bezesporu úctyhodnému životnímu jubileu. Oslavu ve velkém stylu si bohužel musela kvůli koronavirovým opatřením odpustit, a tak si ji prý vynahradí příští rok... „Držte mi palce, ať jsem zdravá,“ dodala s nadhledem slavná „Bohdalka“.

VIDEO: Už aby byl konec! Jiřina Bohdalová nám v únoru prozradila, že trpí kvůli novému pořadu

Video
délka: 02:44.76

Už aby byl konec! Jiřina Bohdalová (88) trpí kvůli novému pořadu. Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
58 fotografií