Ostatní měli převážně černou, ona kanárkově žluté šaty i paruku. Většina se na jeviště s muzikálem The Addams Family vracela po tříletých prázdninách, Munzarová tam měla premiéru. „Předtím, než jsem nabídku přijala, jsem zvažovala, jestli jsem natolik drzá, abych zpívala vedle Jiřího Korna a Lucky Bílý,“ řekla Munzarová Blesku.

Pochopitelně měla s rolí maminky Alice z normální rodiny starosti. Překvapivě velké zastání našla v Lucii Bílé. „Je mezi námi výborná chemie. Ona se totiž zná s mojí maminkou, na kterou se v začátcích své kariéry obrátila pro herecké rady, takže jsme se občas potkaly dřív a víme o sobě,“ dodala.

Bohužel Jana Hlaváčová se na obnovenou premiéru ve čtvrtek večer nemohla přijít podívat. Legendární sestřička Tonička z Básníků trpí Parkinsonovou chorobou. „Maminka mi fandí a určitě mi bude držet palce. Ale protože už nechce moc chodit mezi lidi, aniž by to bylo navázáno na nemoc, tak si nemyslím, že by přišla. Budu jí to vyprávět,“ avizovala už před představením Bára. Fandit jí tak přišla aspoň dcera Anička (18) a manžel Martin Trnavský (49).

Zpěvačka v obležení mužů

V černých flitrovaných šatech muzikálové Morticie byla Lucie Bílá neskutečně svůdná. Aby jí ale slušely co nejvíce, Lucka zavedla dva dny před obnovenou premiérou tvrdá opatření.

„Musím se hodně snažit, jsem jako každá ženská, která se hlídá. Před představením jsem tak dva dny jedla jen jablka, abych měla energii a sílu. Přidala jsem i cvičení navíc,“ prozradila Blesku zpěvačka. Aby ne, když se na ni dívali přítel Radek Filipi (36) i bývalý partner Petr Makovička (43), se kterým teď podniká.

VIDEO: Lucie Bílá a Jiří Korn: Byl by hřích

Video
délka: 01:11.00
Video se připravuje ...

Lucie Bílá a Jiří Korn: Byl by hřích Blesk pro ženy/Hana Langrová

Fotogalerie
32 fotografií