Jste-li fanoušci Beckhamovic klanu, pak víte, že uměleckou přezdívku Posh Victoria (45) nezískala pro svou zdrženlivou povahu. Společně s manželem Davidem (44) svému nejstaršímu synovi Brooklynovi k narozeninám připravila nevšední kulinářský zážitek v luxusní restauraci v srdci Londýna.

Pozvána byla i jeho přítelkyně Nicola Peltzová (25) a samozřejmě sourozenci Romeo (17), Cruz (15) a Harper (8). Poslední jmenovaná na sebe na sociálních sítích strhla pozornost stylovým bílým kostýmkem, který ji matka jakožto módní guru pravděpodobně vnutila.

Za večer bylo partičce naservírováno celkem 11 chodů, vrcholem celé oslavy se staly, kromě ohořelého dvoupatrového dortu, vyhlášené wagyu steakové sendviče. Kus prorostlého hovězího, osmaženého ve speciální marinádě a zastrčeného do bulky, stál 140 liber (cca 4 100 Kč).

Striktní pravidla balení dárků musel dodržet každý, jinak by se všechno zhroutilo: pro Brooklyna jedině v papíru s jeho tváří. Victorie si také dala záležet, aby ani jediný aspekt neunikl pozornosti několikamilionové fanouškovské základny na Instagramu, takže téměř celou oslavu živě streamovala.

To samé učinili i ostatní a nejstaršímu potomkovi veřejně popřáli. Sama Victorie sdílela fotku právě narozeného Brooklyna v Davidových rukou a popsala ji slovy: „Před 21 lety se na svět vydrala ta nejkrásnější duše a navždy nám změnila životy. Citlivý, sladký, hodný a vtipný, jsi naše všechno!“

VIDEO: TOP 5 bizarních fotbalových účesů: Růžový Zeman, dredař Ampadu nebo (afro)Beckham.

Video
Video se připravuje ...

TOP 5 bizarních fotbalových účesů: Růžový Zeman, dredař Ampadu nebo (afro)Beckham. iSport TV

Fotogalerie
56 fotografií