Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo 2°C

Kokain a implantáty: Z Kolumbie do Španělska proudí v ženách!

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
16. listopadu 2020
06:44

Slibovali práci ve Španělsku, namísto toho ženám voperovali implantáty plné kokainu. I tak vypadala děsivá praxe kolumbijského gangu jménem Chirurgové. Na druhé straně „velké louže“ zase číhali jiní se skalpely, aby ženy jejich implantátů a drogového nákladu zbavili. Šokující případ zdokumentovali kolumbijští strážci zákona.

Kolumbijská policie při zátahu proti jednomu z drogových kartelů ve městě Cali odhalila novou metodu, kterou jeho členové používají při pašování kokainu za hranice. Drogou v tekuté formě plní prsní implantáty. Ty voperují ženám, které si najmou jako kurýry, napsal britský deník The Times.

Při policejní operaci zaměřené na drogový kartel Los Cirujanos (Chirurgové) policie zatkla deset lidí, včetně lékařů z nemocnic v Cali a v Medellínu a ženy, která lákala potenciální kurýrky na slib zprostředkování práce ve Španělsku.

Podle vyšetřovatelů členové gangu ženám nechávali voperovat implantáty naplněné kokainem do prsou nebo lýtek. Operace byly pokoutní, většinou se odehrávaly v hotelových pokojích nebo pronajatých bytech. Ženy poté odletěly do Evropy, kde jim spolupracovníci kartelu nechali implantáty zase odebrat.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud