Čtvrtek 26. listopad 2020
Svátek slaví Artur, zítra Xenie
Oblačno 3°C

Konec vyšetřování v případu smrti modelky Violy? Šokující závěr policie

Autor: štt - 
15. listopadu 2020
06:05

Případ, který sledovalo celé Slovensko, nyní směřuje ke svému konci. Detektivové dle doložených stop usuzují, že smrt slovenské modelky nebyla způsobena cizím zaviněním, jak se původně předpokládalo. Jako možná se jeví verze sebevraždy. Otřesená matka se ale s takovým závěrem nehodlá smířit.

Více než rok si vyšetřovatelé lámali hlavu nad záhadnými okolnostmi úmrtí slovenské modelky a učitelky angličtiny Violy M. Loni v listopadu byla nalezena v odlehlém bratislavském přístavu. Dle nálezců byla žena ve velmi zuboženém stavu, ale stále při životě. Při převozu záchrankou však zemřela.

Při pitvě se prokázalo, že příčinou její smrti byla embólie. Lékaři však dále zjistili, že žena měla zlomený dvanáctý obratel, odřená kolena a poraněný konečník. Kriminalisté dále zjistili, že žena musela být během osudného dne alespoň po pás ve vodě. Vzorky z její sukně, punčocháčů a bot se shodovaly s obsahem kalné vody přilehlého Dunaje.

V rámci vyšetřování si policisté vyžádali přístup do jejích sociálních aplikací. V poledne 10. listopadu si Viola volala se svojí matkou. Během rozhovoru zmínila, že je na procházce. Poté se pokoušela dovolat pastoru z křesťanské komunity Otcov dom, ale ten telefonát nezvedl. „Naposledy jsme se spolu bavili týden před její smrtí. Nezdála se mi ve své kůži. Zdálo se mi, že se mi chce s něčím svěřit, ale zároveň to nedokáže. Dokonce i náš společný přítel, který s ní mluvil o pár dní později, mi po její smrti řekl, že se mu zdála nervózní,“ sdělil serveru Čas.sk pastor Vladimír Žák.

Dle kriminalistů zlomení obratle bylo zapříčiněno samotným pádem a ne jinou osobou. Původně se diskutovalo i o možném umučení ženy. Po přezkoumání zpráv v modelčině telefonu vyšetřovatelé nenašli žádného nového podezřelého. A policie se přiklání k jednomu závěru - na její smrti neměl nikdo další podíl. Se stavem vyšetřování však nesouhlasí Violina matka.

Video Osudné místo, kde v agónii umírala Viola (†34) - Pluska.sk

„Nevěřím tomu. Jsou to všechno jen řeči na způsob jedna paní povídala,“ říká ztrápená žena z východního Slovenska a dodává, „oficiálně mi zatím nikdo nic neoznámil. Čekám, až za mnou přijedou policisté a řeknou mi finální stanoviska. Už mě to unavuje.“ Zkroušená matka naprosto odmítá verzi o dceřině sebevraždě. „Myslíte si, že bych jako matka nepoznala, že se s mojí vlastní dcerou něco děje?“ uzavírá své vyjádření

Viola byla uložena na hřbitově v rodném městě Snina. Tam ji chodí příbuzní a přátelé navštěvovat. Mimo ně místo posledního odpočinku stráží i keramický anděl upomínající na Violin umělecký talent.

dzambulka ( 16. listopadu 2020 02:23 )

Mas pravdu. Rodinka jsou pozeri, kteri se prezentuji svetu jako svati, za tim je vzdy neco a naivkove jim to zerou a jeste posilaji penize na planovany DD.

altmanova ( 15. listopadu 2020 23:45 )

ty deemente, byly toho plné noviny, zprávy atd. Psalo se o jejím životě, koníčcích a její práci. Nikdo nemůže za to, že si kretéén.

vlasok ( 15. listopadu 2020 20:58 )

Súhlasím, voľakedy sa hovorilo, že preto chodia v dvojici, lebo jeden píše a druhý číta, dnes všetko, bez rozmyslu plnia na príkaz a vôbec to heslo, čo majú "Pomáhať a chrániť", na to kašlú, dnes sú poplatní nášmu blahorodiu a je im jedno, či je to pravda, lebo nie, keď médiá na niekoho ukážu , tak pravda to je, aj keby to 100x bolo ináč.

vlasok ( 15. listopadu 2020 20:49 )

Určite to urobil Fico, Matovič dnes všetko, čo sa zlé udeje, hádže na neho. Je to najjednoduchšie vysvetlenie.

user ( 15. listopadu 2020 19:02 )

Když zde čtu reakce některých lidí, tak jsem zastáncem taho, aby u smrtaku, jakýchkoliv, byla diskuse zakázána. Prvně, nikdo nemá 100% informací, pak mnoho magoru placa nesmysly o martanech a hlavně je to velmi bolestivé pro pozustale.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud