Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno 2°C

Brousí nože a nůžky? Trojice na Liberecku brutálně zmlátila muže, který se je pokoušel vyhodit

Autor: rc - 
13. listopadu 2020
20:49

Brutální útok otřásl obcí Proseč pod Ještědem na Liberecku. Do domu pětaosmdesátiletého seniora se tam snažila dostat trojice mužů s tím, že mu nabrousí nože. Muž je odmítl, a tak se tři muži snažili dostat do domu násilím! Ovšem v tu chvíli tam přišel jeho příbuzný, který je upozornil na to, že je podomní prodej ve městě zakázaný. Trojice ho zmlátila lopatami!

Otřesný případ vyšetřují policisté v Proseči pod Ještědem na Liberecku. Muž tam šel navštívit svého příbuzného, když před jeho vchodovými dveřmi uviděl tři muže, kteří se ho snažili vtlačit dovnitř. Když se jich zeptal, co tam pohledávají, odvětili, že brousí nože a nůžky. Upozornil je proto na to, že podomní prodej je ve městě zakázán.

„Jsem jim řekl, ať vypadnou, že jsou na soukromém pozemku,“ uvedl pro zpravodajský web TN.cz napadený muž. V tu chvíli se tři muži měli sebrat a odejít, ovšem o chvíli později se na pozemku objevili znovu s lopatami a muže brutálně napadli! „Má zlomený nos, podlitiny v obličeji, modrý záda, nohy domlácený, nevidí pořádně, necítí zuby. Zhrozila jsem se,“ uvedla manželka napadeného. Trojice po útoku z místa unikla a strážci zákona po nich vyhlásili pátrání.

Karel Novotny ( 13. listopadu 2020 22:34 )

Je až křišťálové čistější, že utočníky byly osoby práce se štítící, potomci chudáků utiskovaných z Let u Písku. Je přeci normální, že když jdu nabídnout broušení nožů a nůžek, tak mám v autě tři lopaty. To dá rozum. Ale raději se podívám na server Romea.cz. Tam budou znát pravdu zcela určitě. Ale co dál? Cikání budou žít z peněz daňových poplatníků, budou brát dávky a nás, jejich chlebodárce budou napadat, mlátit, okrádat, loupit? A když se dostanou do kriminálu, tak se budou chodit modlit do kaple a budou koukat na Poštu pro tebe?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání