Pondělí 30. listopad 2020
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno 1°C

Manželé zemřeli při cestě z romantického víkendu: Doma na ně čekaly čtyři děti

Autor: rc - 
6. listopadu 2020
11:02

Oslava sedmého výročí svatby skončila tragicky. Manželé Sabine a James Matherovi se vraceli domů z romantického výletu, aby vyzvedli své děti. Ovšem ke svým čtyřem potomkům se už nevrátili. Pár zemřel při tragické autonehodě.

Na romantický výlet vyrazili manželé Sabine a James Matherovi pocházející z Austrálie. Manželský pár měl sedm let od svatby, které se rozhodl oslavit ve velkém stylu a bez svých dětí. V neděli se vraceli domů, aby vyzvedli své čtyři děti Jethra (7), Isaaca (5) a dcery Jamese Ellu-Jade (13) a Sofii (15).  Všichni se pak společně měli vrátit domů. Ovšem čtyři děti zůstaly bez rodičů. Sabine a James měli na dálnici nehodu, při níž oba dva zemřeli.

„Tato krásná žena, Sabine Matherová a její milující manžel James tragicky zemřeli v neděli, když se vraceli z víkendu. Nechali po sobě čtyři osiřelé děti,“ oznámila smutnou zprávu na sociální síti Facebook kamarádka Sabine Claire. Sabine popsala jako milující a oddanou matku. „Sabine pracovala ve školce, kam jsme posílali naše dcery,“ dodala Claire s tím, že Sabine pro ni byla jako rodina a její dcery ji milovaly.

Podle informací britského deníku Daily Star dvojice jela ve voze Škoda Yeti, když se srazila s Toyotou LandCruiser.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud