Pátek 27. listopad 2020
Svátek slaví Xenie, zítra René
Zataženo 2°C

Táňa nahlásila na policii únos malého synka (†7měs.): Našli ho mrtvého v řece

Autor: jel - 
27. října 2020
18:43

Taťjána Pupyševová (24) z ruského města Čeljabinsk přiběhla 22. října na policejní stanici a nahlásila, že jejího sedmiměsíčního synka Nikitu unesli. Ukázalo se, že dítě zřejmě ubila matka společně s partnerem a tělo miminka hodili v plastovém pytli do řeky. 

Když byla Pupyševová těhotná, její manžel Fjodor zemřel při tragické nehodě. Jak potvrdila ruskému serveru ntv.ru jedna ze sousedek, nastávající matka se po smrti svého partnera snažila utopit svůj žal v alkoholu. Dala se dohromady s devětadvacetiletým Jevgenijem Galovem, kterého si k sobě nastěhovala.

Malý Nikita se narodil v březnu, ale matce a jejímu patrnerovi byl téměř ihned odebrán, protože dvojice byla závislá na alkoholu a drogách. V září získala matka syna zpět do své péče, podle některých místních medií proto, aby mohla pobírat dávky na dítě a za ně si kupovat drogy.

Sousedi pro média uvedli, že s dítětem dvojice zacházela hrozně, a policie bude prověřovat úředníky, kteří o navrácení chlapce do matčiny péče rozhodli. Ti se hájí tím, že rozhodovali na základě toho, že matka má práci a v domě byly dobré hygienické podmínky a prostor pro miminko. Nikita byl umístěn zpět k matce, přestože na ni a jejího partnera sousedé podali dvacet oznámení na policii.

Když Pupyševová oznámila policii, že její syn byl unesen, měla údajně tvrdit, že jí ho neznámý pachatel vyrval z rukou, když s ním byla na procházce. Začalo velké policejní pátrání a mrtvolka dítěte byla den po oznámení vytažena z řeky. Matka se později přiznala, že se s partnerem zbavili těla. 

Přestože dítě bylo podle policie zjevně ubito, dvojice popírá svou vinu. Pupyšová nejprve tvrdila, že miminko samo zemřelo na nemoc a poté, že dítě její partner upustil při koupání. Ani jeden si prý nepamatují, že by dítě bili, v době pravděpodobného útoku však měli být opilí. Mrtvolky malého Nikity se zbavili až tři dny po jeho smrti. Dvojici nyní hrozí roky ve vězení. 

dietr ( 28. října 2020 08:14 )

Tohle se letos stalo i u Mělníka, matka zezobe pár let nějaké pilulky a bude z toho venku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud