Pondělí 30. ledna 2023
Svátek slaví Robin, zítra Marika
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Tereza (24) v šoku: Soud ignoruje její žádosti! Dočká se odvolání?

Autor: chal - 
16. září 2020
05:25

Tak to je tedy smůla! Tereza Hlůšková (24) se upínala ke středě 16. září jako ke dnu, kdy se odvolací soud začne konečně zabývat jejím případem. Jenže to zase nevyjde. Mladá Češka si tak bude muset počkat na nový termín.

Odvolací soud se měl Terezinou kauzou začít zabývat ve středu na základě žádosti o předčasné slyšení, které podal její nový právník. Rodačka z Uherského Hradiště si ale bude muset počkat. Za zdržení tentokrát může soudkyně Alia Neelumová, která musela kvůli osobním důvodům středeční program odložit.

Terezin právní zástupce sdělil pákistánskému novináři Aršádovi Alí, že proto musí podat novou žádost o předčasné slyšení, celkově už čtvrtou! K Terezině smůle zatím ani jedna nepřinesla kýžený výsledek. „Tereza má smůlu. Žádost podali už třikrát, aniž by jednání začalo,“ sdělil Blesku žurnalista.

Advokát mladé Češky je ovšem přesvědčen o tom, že ještě letos soud kauzu smete ze stolu a Terezu osvobodí. „Tvrdí, že Tereza oslaví Vánoce v České republice,“ uzavřel Aršád.

Pákistánští celníci zadrželi Terezu Hlůškovou 10. ledna 2018 na letišti v Láhauru. Chtěla letět přes Abú Zabí do Dublinu. K cestě ale nakonec nedošlo, protože celníci při kontrole v Terezině kufru našli bezmála devět kilogramů heroinu. Tereza od té doby sedí ve vězení. Za pašování drogy dostala v březnu 2019 trest osm let a osm měsíců odnětí svobody, trest je nepravomocný.

kralovna-vsech-mori ( 16. září 2020 11:25 )

Nemůže, huba jí už splaskla.

hana.ri@centrum.cz ( 16. září 2020 10:20 )

Jen ať je tam zaslouží si to proč máme číst jak se má , proč nám o ní vůbec píší, chtěla prachy, chtěla udělat další lidi nešťastnými tak ať je tam do konce života, nic jiného si nezaslouží, kdo to zase má platit daňoví poplatníci to ne ať je tam.

DWEI ( 16. září 2020 10:18 )

Taky přemýšlím, čím si to tato pašeračka a šlápota zasloužila, že se o ní stále píše a taky kdo platí její právníky atd.... V Plesku musí mít každopádně velkého ctitele, ale že by byl tak při penězích a platil i její právníky, tak to ale pochybuji...

SCHWARZENBERG ( 16. září 2020 10:00 )

Bude olizovat nemytý kačeny muslimským spoluvězeňkyním až do konce života

levicove-smegma ( 16. září 2020 09:29 )

Ta se do "práce" vrhne střemhlav. Svou pochvou.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání