Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Oblačno 17°C

Řidička doplatila na průtrž mračen: Vyletěla z dálnice a skončila v zahradě!

Autor: ran - 
5. září 2020
18:54

Vážná nehoda za nepříznivého počasí potkala řidičku a její spolujezdkyni na 8. kilometru dálnice D7 nedaleko středočeského Buštěhradu. Auto se po hrozivém letu vzduchem několikrát převrátilo. Karambol způsobil ženám těžké a středně těžké zranění.   

V sobotu odpoledne řidička u Buštěhradu ve Středočeském kraji ztratila kontrolu na vozidlem a skončila v zahradě vedle dálnice. Podle agentury Aktu.cz zřejmě dostala smyk. Svodidla následně auto vymrštila několik metrů vysoko.

Po několika kotrmelcích vozidlo skončilo na boku. Než se docela zastavilo, stačilo ještě zpřelámat několik stromů a keřů, které se mu dostaly do cesty. Podle středočeských hasičů museli při zásahu obě ženy z vozidla vyprošťovat. Pak je předali záchranářům. Dálnice byla ve směru na Prahu po dobu zásahu v jednom pruhu uzavřená.  

Oblastí se tou dobou proháněla silná průtrž mračen, která přibližně čtyřicetileté ženě bohužel zřejmě udělala čáru přes rozpočet. Její auto Audi Q5 mělo dostat smyk a pak už nebylo možné nic dělat.

Posádka se skládala ze dvou žen ve středním věku, z nichž jedna utrpěla těžké a druhá středně těžké zranění. Záchranáři je odvezli do nemocnic ve Střešovicích a Motole.

V autě s ženami byl i pes. Toho vzali na ošetření zranění hlavy do Kladna. Přesné příčiny nehody jsou v šetření dopravní policie.

priserak77 ( 5. září 2020 19:49 )

Řidička nedoplatila na průtrž mračen, ale na to, že neumí řídit. Občas totiž stačí dát nohu z plynu a neletět v dešti jako blázen.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání