První slova zdrcené matky! Zadrželi podezřelé z vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně

27. 9. 2018
12:27

Slovenská policie snad konečně pokročila ve vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Ve čtvrtek ráno zadržela v Kolárově na jižním Slovensku osm podezřelých. Maminka zavražděné ženy Zlatica Kušnírová doufá, že policisté zatknou nejen vykonavatele vraždy, ale podaří se jim dopadnout i objednavatele.

„Vím o tom. Ráno mi to volal advokát. Zatím nemám bližší informace. Jen doufám, že jsou konečně na správné stopě a něco z toho bude,“ vyjádřila se k zatčení osmi podezřelých Zlatica pro Plus JEDEN DEŇ.

Slovenská policie zatím víc informací sdělit nemůže. „Momentálně probíhají domovní prohlídky a další procesní úkony. Víc informací poskytneme, až to dovolí situace,“ zní oficiální vyjádření na její facebookové stránce.

Situaci nechce blíže komentovat ani Roman Kvasnica, právní zástupce rodiny paní Kušnírové. „V této fázi vyšetřování postup policie nebudu komentovat,“ vyjádřil se pro Sme.sk

„Jsem v šoku, nemám žádné bližší informace. Vím, že děti nám to už nevrátí, ale přeju si, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost. Doufám, že se policii podaří zadržet nejen vraha, ale i objednavatele tohoto zločinu,“ dodala pro Sme.sk paní Zlatica.

Kuciaka se snoubenkou někdo zabil v únoru letošního roku. Vražda vyvolala řadu demonstrací po celém Slovensku. Protestující žádali pád vlády a zpochybňovali nezávislost slovenské policie.

Video: Policie o vyšetřování vraždy nadále neinformuje. Pochybnosti má i právní zástupce rodin

Video Policie o vyšetřování vraždy nadále neinformuje. Pochybnosti má i právní zástupce rodin - tv Joj

Arnyk ( 28. září 2018 08:54 )

Populistické mediální "vyšetřování" slovenské policie je před volbami dobře cílenou propagandou na voliče.

pipa583 ( 27. září 2018 16:13 )

Vrahem je zahradník.......

asijo ( 27. září 2018 15:53 )

Stát se to v Británii,jak je ihned obviněno Rusko.

x88x ( 27. září 2018 14:50 )

Nevzdávat to, prve byl k tomu pořad, naděje je. Vypovídala po poledni česká novinářka, pár věcí uvedla že snad..

x88x ( 27. září 2018 14:16 )

Kéž je to pravá trefa, Fico by šel do lochu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud