Muž vláčel manželku za vlasy vesnicí: Chtěla mu zabránit ve sňatku s další ženou!

Autor: jžk - 
2. července 2020
09:55

Nebohá žena byla tažena za vlasy v obležení početné skupinky mužů po ulicích indické vesnice Hussaina Khurd. Důvod? Nelíbilo se jí, že by se měl její právoplatný manžel podruhé oženit!

Na videu, které pořídil jeden z přihlížejících, lze vidět, jak muž vytáhne ze země ženu za vlasy a následně ji násilně vláčí přes vesnici až k domu, kde ji zamkne. Žena se mu totiž údajně pokusila zabránit v manželství s jinou ženou, kterou si měl vzít následujícího dne!

Ke znepokojujícímu incidentu došlo ve vesnici Hussaina Khurd v okrese Vaishali, který se nachází na severu Indie. Oběť přijede do vesnice poté, co se jen tak mimochodem dozví, že má její muž v plánu vzít si jinou ženu, aniž by jí cokoliv řekl. 

Poté, co se rozčílená stávající manželka objevila, aby oznámila, že její muž je již jednou legálně ženatý, rodina nevěsty svatbu odvolala. Není objasněno, zdali byl záletník oprávněn vzít si druhou ženu.

Oběť pravděpodobně pochází z města Muzaffarpur v oblasti Tirhut, která se nachází v indickém státě Bihár. Žena a její trýznitelé musí být ještě identifikováni policií.

illyria ( 2. července 2020 14:31 )

"která se nachází v indickém státě Bihár" xDDD

zkratik ( 2. července 2020 13:37 )

nic drama­tický­ho,e­viden­tně se to tý ženský líbilo.

muscula ( 2. července 2020 11:23 )

já ji vláčel za autem, aby se k nám mohl nastěhovat Karel

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud