Lidé se loučí s Matoušem (†23), kterého z koloběžky srazil mladík v BMW: Kamarád mu složil písničku na pohřeb

Autor: VaB - 
26. června 2020
19:53

Matouše měl u Heřmanic srazit řidič (20) v BMW. Od nehody pak ujel! Zraněný mladík bojoval o život, v nemocnici ale zemřel. V pátek má pohřeb, na kterém zazní i písnička, jíž pro něj složil kamarád.

Třiadvacetiletý Matouš projížděl 16. června na své elektrické koloběžce Heřmanicemi na Náchodsku. Domů ale nedojel, srazil ho totiž teprve dvacetiletý mladík v BMW. Podle Matoušova kamaráda mladík od nehody utekl. „Borec s BMW srazil kámoše a ujel,“ řekl Blesku. 

Matouš utrpěl vážná zranění. „Muž byl ve vážném stavu, musel být napojen na umělou plicní ventilaci a intenzivně léčen, poté byl transportován na traumacentrum do nemocnice v Hradci Králové,“ řekl Blesku mluvčí záchranářů Ivo Novák.  

Truchlí jeho blízcí

V nemocnici dlouhé dva dny bojoval o svůj život. Pak přišla smutná zpráva, že mladý muž svým zraněním podlehl. Všechny jeho blízké zpráva strašně zarmoutila. „Bráško, ať máš tu cestu pořádně osvětlenou, bolí to šíleně, furt si přehrávám naše věčné hovory, naše společné poslední setkání,“ napsala na facebooku Alexandra. „Furt chci, aby to byl sen, chybíš hrozně moc a navždy chybět budeš,“ dodala. 

„Nevím ani, jak začít, byl jsi naše sluníčko, náš největší kamarád, bráška, byl jsi můj parťák a vždy budeš, Matty. Vyhlížím tě, že přijedeš na koloběžce na kozla, kterého jsi tak měl rád, furt čekám, ale ty už se nevrátíš,“ smutní Monika. „Odpočívej v pokoji, ať je ti země lehká,“ dodala.

Písnička na rozloučení

Matoušův kamarád Adam se příležitostně věnuje hudbě a tentokrát se rozhodl, že složí písničku, která zazní na pohřbu. „Budu pro Matouše nahrávat písničku na pohřeb, je to překvapení pro jeho rodinu,“ svěřil se. A důvod? „Přišlo mi prostě líto, aby klukovi, co jsme spolu vyrůstali, hráli na pohřbu song, co nebyl pro něj...,“ dodal.

moloch ( 26. června 2020 21:53 )

Pravdu máš...ale?kde je psáno že byl osvětlen?a hlavně ten stroj nemá na silnici co dělat!nedávno jsme jeli z práce a idiot na kole bez světel prostě na mě ve tmě vyběhl....zastavil jsem a dal mu pár facek nevím zda se bál když vyběhlo pár borců z dodávky ale ani necekl....každý se přidal s nadávkou jen já jsem ho praštil.....ani nece­kl..­...kr­ysa.­...hn­ed mě projelo hlavou doma žena děti a Já v base za sráče co má světla ale vyplé.......za mě???jeho chyba asi bych mu nechal zahrát Já já já jenom Já...jelikož tato prasata myslí jen na sebe...Jak se dostat domu z hospody nebo fet párty..a dle držky za B je správně........

Bystrozraky1 ( 26. června 2020 20:16 )

Je to krutý,ale někteří tito parchanti,tak jako i někteří cyklisti se chovají jako *** co jim patří celá silnice.Jsem kliďas a 46 roků bez nehody,ale někdy bych parchanty srazil z prostředka silnice do příkopu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud