Další zadržená v případu mrtvé holčičky (†4) s Downovým syndromem: Po otci si přišli i pro její nevlastní matku!

Autor: ran - 
8. června 2020
19:39

Případ zanedbávané holčičky, kterou našli v otřesných podmínkách v domě na předměstí australského Brisbane, má další dějství. Policie si totiž už přišla i pro nevlastní matku holčičky. A z jejích výpovědí mrazí. Vyplývá z nich, že se o dceru záměrně nestarala, „protože to nebylo její biologické dítě“!     

Holčičku Willow (†4), která trpěla Downovým syndromem, nalezla policie mrtvou před téměř dvěma týdny. Strážcům zákona se naskytl otřesný pohled. Tělo holčičky bylo již v částečném rozkladu a obličej měla rozežraný od krys!

„Péče“ Willowina otce Jamese Dunna (43) o holčičku byla sporadická až žádná a podle všeho se dopustil týrání a šíleného zanedbávání s fatálními následky. To samé obvinění nyní dopadlo i na jeho družku Shannon Whiteovou (43), kterou policie odvedla v klepetech ve středu.  

Whiteová se přitom k Dunnovi nedostala jen tak náhodou. Naopak. Bývala nejlepší kamarádkou jeho ženy, biologické matky holčičky. (Naomi Dunnová zemřela při porodu Willow v roce 2015.) Whiteová se poté dala s Dunnem dohromady a přestěhovala se k němu i s jednou ze svých dvou dcer, kterým je oběma kolem 19 let. Ta se podle zjištění vyšetřovatelů občas o Willow postarala, ale bylo to spíše jen nárazově.

Jak uvedl Daily Mail, Dunn prý po smrti manželky trpěl depresemi a propadl se do chaosu. Teď, když neměl po boku svoji ženu, se nedokázal smířit s postižením své dcery. Na jeden rok ji předal do péče její tety a strýce, ale poté si ji opět vzal k sobě, ačkoli příbuzní byli proti. Chtěli se o ni starat dál.   

Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda Willow trpěla většinu času, který strávila s otcem a nevlastní matkou. Zatím to tak vypadá. Její otec nezvládal svůj vlastní život a její nevlastní matka ji výslovně odmítla s jednoduchým poukazem na to, že není její. Přitom podle toho, co napsala na sociální síť v únoru 2014, by měla být vzorná matka. „Pro své děti bych udělala cokoli,“ napsala. 

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud