Úterý 19. leden 2021
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Zataženo, sněžení 1°C

Patrik (†35) tragicky zemřel na motorce: Dojemná slova zdrcené manželky!

Autor: VaB - 
9. května 2020
06:40

Dobrovolný hasič Patrik (†35) si vyrazil v sobotu na své motorce. Domů se ale už bohužel nevrátil. Ve Vejvanovicích na Chrudimsku se čelně střetl s osobním autem a na místě zemřel! Rodina truchlí. Na smutečním oznámení stojí dojemné vzkazy.

Přichází hezké počasí a na silnicích se tak objevují ve velkém motorkáři. Přibývá však i tragických nehod, které v jejich případě mnohdy končí smrtí nebo těžkým zraněním. Jedna taková se naneštěstí stala v sobotu u Vejvanovic. 

V obci došlo k čelnímu střetu motorky a osobního auta. Na místo vyjela záchranná služba, hasiči a policisté. Závažnost situace si vyžádala i zásah záchranářského vrtulníku. I přes rychlou a okamžitou pomoc ale motorkář Patrik (†35) na místě podlehl utrpěným zraněním.

Bez něj se žít nedá

Zpráva zdrtila rodinné příslušníky, ale i kolegy mrtvého Patrika. Byl totiž členem dobrovolných hasičů z Hrochova Týnce. Na facebook tak vyvěsili černobílou fotku s černou stužkou.

Patrik byl otcem dvou holčiček. Doma na něj všichni čekali. „Ztratila jsem lásku svého života. A nevím, co bude dál. Bez něj se žít nedá. Jen na něj všichni vzpomínejte. A děkuji hasičům a všem, kdo ho znal, že touhle cestou ukazují, co se stalo, a že jim to není jedno,“ napsala jeho žena na facebook. 

Poslední rozloučení

S dobrovolným hasičem Patrikem se rodina rozloučí 11. května. „Chci ti říct, že tě miluju nejvíc, jak člověk milovat může. Miluju tě víc a víc. Vážím si tě jako manžela, přítele, který mě podrží, když mi je nejhůř,“ vzkázala mu skrze smuteční oznámení jeho žena.

pajato73 ( 22. května 2020 11:38 )

proc jste tak zli? Nikdo z vas nevi, jak a co se stalo.... a taky neni pravda, ze vetsinou maji vinu motorkari... kolikrat ridic Auta prehledne motorku? Ne jen jednou jsem to videla na vlastni oci... ale at se stalo, co se stalo... nebudte tak zli.... a uz vubec ne na ty nevinne!!!

wilda ( 9. května 2020 19:27 )

Co by asi dělala? Zveřejní číslo účtu, bude tedy žebrat prachy a dělat si to sama rukou.

offline ( 9. května 2020 15:34 )

Nehoda motorkáře nikdy není tragická, ale je štěstím pro všechny ostatní. Nikdo je nebude obtěžovat hlukem široko daleko a nebude ohrožovat další účastníky silničního provozu. A ve třicetipěti být dědečkem, jak stojí na parte, to je tedy šu kací výkon. Tam nejspíš šu ká kámen cihlu.

jarys5 ( 9. května 2020 12:14 )

Chudák vdova, co teď bude dělat v životě dál, sama

inkvizitor ( 9. května 2020 11:09 )

Nelze než souhlasit! Statistika mluví za vše - pře 90% podobných nehod mají na triku právě motorkáři a to, že byl dobrovolný hasič, z něj lepšího nedělá!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud