Dodávka sešrotovala osobák: Veronika (†21) zemřela, Nikola (20) je vážně zraněná!

Autor: rc - 
10. března 2020
13:01

Tragédie se odehrála v brzkých ranních hodinách v pondělí na Slovensku. Mezi obcemi Sološnica a Rohožník v Bratislavském kraji došlo ke srážce dvou vozidel. Auto, kterým cestovala mladá děvčata, se změnilo v kus šrotu. Ve vozidle zemřela jednadvacetiletá řidička Veronika. Dvacetiletá spolujezdkyně Nikola byla převezena do nemocnice s vážnými zraněními.

Týden začal tragicky ve slovenském okrese Malacky. V pondělí krátce po šesté hodině ranní se tam srazilo auto s tranzitem. Ve vozidle značky Ford Mondeo jela dvě mladá děvčata Veronika a Nikola.

„Následkem této srážky utrpěla jednadvacetiletá řidička Fordu Mondeo zranění, kterým na místě podlehla. Její dvacetiletá spolujezdkyně srážkou utrpěla těžká zranění, s kterými byla převezená do jedné z nemocnic,“ uvedli bratislavští policisté na sociální síti. Řidič vozidla Ford Tranzit vyvázl s lehkými zraněními.

Jak k nehodě došlo, zatím není jasné. „Přesné příčiny a stejně tak okolnosti, za kterých k této dopravní nehodě došlo, v současnosti vyšetřují policisté Okresního ředitelství PZ v Malackách,“ dodala policie na sociální síti.

jussuf ( 11. března 2020 08:49 )

čo bolo - to bolo, terazky si k.kot

VENDULA ( 11. března 2020 00:21 )

bazerant To je výrok jak od blázna..

delviar ( 10. března 2020 17:29 )

Buzíku hoď si mokrej hadr na palici- to by mělo pomoct a potom šup,šup zase do svírací kazajky!

jussuf ( 10. března 2020 14:21 )

Mondeo prešlo z neznámych príčin do protismeru a čelne narazilo do dodávky. Takže sa zošrotovalo same a dodávka je v tom nevinne. Tak to dopadne keď hocaká ťapša má vodičák, prekročí povolenú rýchlosť, robia si pri tom selfi, nepripútajú sa a za jazdy robia všetko možné len sa nevenujú riadeniu ( napr. sa za jazdy obliekajú ). Žiaľ príroda takto odstraňuje hlúpe telce.

liskabystrouska ( 10. března 2020 14:11 )

ještě ze se nenakazily koronavirem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud