Novorozenec bojuje o život: Postřelil ho přítel maminky! Není naděje, říkají doktoři

Autor: shp - 
17. dubna 2020
13:56

Tento malý novorozený chlapeček se jmenuje Armani Cazares. Od soboty bojuje na jednotce intenzivní péče v texaském San Antoniu o život. To, co se mu stalo, je děsivé. Postřelil ho teprve devatenáctiletý přítel jeho nebohé maminky (18), která byla také zraněna.

Chlapeček se narodil teprve 25. února. Při střelbě utrpěl poranění plic, má roztříštěné obratle a poškozený mozek kvůli nedostatku kyslíku, uvedl portál San Antonio. Přítel matky Lance Tello Jr. se už k činu přiznal. Zranil při střelbě nejenom dítě a svou matku, ale zároveň i vlastní čtrnáctiletou sestru.

„Je to noční můra. Můj syn tu byl a teď tu není. Nyní mi doktoři říkají, že to nezvládne. Že není naděje. Že je prakticky mozkově mrtvý,“ řekla zdrcená maminka Daisy Delacruzová. Tello Jr. není biologickým otcem dítěte. S jeho matkou se seznámil, když byla ve čtvrtém měsíci. Od narození dítěte se ale choval jako jeho táta.

Matka: Stejně ho miluji

Delacruzová vypověděla, že se pomátl, když byl v sobotu brzy ráno v ložnici dítěte. Byl prý vystresovaný kvůli problémům v práci. „Díval se na sebe v zrcadle asi minutu nebo dvě. Poté jsem ho viděla, jak sáhnul mezi matrace a vytáhl zbraň. Ve tváři neměl žádné emoce. Pak na mě koukal zlým pohledem,“ dodala matka pro News4.

„Podíval se na moje deťátko a já mu řekla: ,Nestřelíš moje dítě!' Jenže než jsem ho stihla odstrčit, zbraň vystřelila. Od té doby jsem hluchá. Poté jsem se otočila a vidím, jak můj syn leží na zemi. Začal modrat. Rozzlobila jsem se na Lance, poté se můj hněv proměnil ve smutek, protože ho miluji,“ dodala.

Změnil se v někoho jiného

„Myslela jsem, že mě miluje a miluje mého syna. Prostě mu přeskočilo. Byl normální a poté se změnil v někoho jiného,“ uzavřela vyprávění. Tello Jr. byl obviněn z mnoha trestných činů včetně napadení a ohrožování nezletilého. Ve vazbě je držen na kauci v přepočtu 1,25 milionu korun.

andorea ( 17. dubna 2020 17:45 )

Rozzlobila jsem se na Lance, poté se můj hněv proměnil ve smutek, protože ho miluji,“ dodala.
------
To bude taky dobrá bl_bka.

kralovna-vsech-mori ( 17. dubna 2020 15:22 )

Takhle zplácaný člának jsem už dlouho nečetla ani na Blesku. Kluk nebyl novorozenec, kde se tam vzala matka a sestra střelce, osmnáctiletá matka děcka by pravděpodobně mohla ptáky házet lopatou přes plot.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud