Školačku na procházce brutálně potrhala neznámá šelma: Místní tvrdí, že zaútočil vlk!

Ilustrační foto  (Autor: Vlaďka Hradská)
Autor: rc - 
2. března 2020
19:01

Tragédie se stala ve slovenské obci Janovce, které se nachází u města Bardejov. Třináctiletou dívku tam našli pokousanou v kaluži krve. Ve vážném stavu ji převezli do nemocnice. Nikdo netuší, co se vlastně stalo. Podle jedné z verzí na ni měl dokonce zaútočit vlk!

Na procházku kolem lesa poblíž obce Janovce se vydala se svým psem třináctiletá dívka. Ovšem dlouho se nevracela a její rodina se o ni začala bát. Její blízcí se ji proto vydali hledat. Dívku našli poblíž lesa ležet v blátě v tratolišti krve! 

Na místo okamžitě vyrazila záchranka a přivolaní záchranáři museli děvče dokonce oživovat. „Můžeme potvrdit zásah záchranářů, které jsme vyslali na pomoc zraněnému děvčeti. Údajně ho napadl a zranil pes, zásah komplikoval nedostupný terén,“ uvedla mluvčí Operačního střediska záchranářů Alena Krčová pro slovenskou televizi Markíza.

Zatím není jasné, co se dívce stalo. Někteří obyvatelé obce tvrdí, že dívku napadl vlk, kterého měli několikrát vidět potulovat se kolem obce. Další verzí je, že na procházce dostala epileptický záchvat, a když během křečí omdlela, napadl ji její vlastní ovčák! 

 

nemocna ( 2. března 2020 23:36 )

Pes od dívky se nenašel? asi jí bránil a hnal vlka pryč přitom byl také napaden, měli jej hledat třeba také někde leží zraněný nebo jej vlk usmrtil? chudák dívka at se z toho dostane co nejdříve a bez následků, její pes jí to určitě neudělal

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud