Slavomír (71) si těžce poranil obě nohy: Život mu zachránil jeho pes!

Vše však mohlo dopadnout daleko hůř, nebýt jeho psa. Ten Slavomírovi skutečně zachránil život!  (Autor: TV JOJ)
Autor: rc - 
26. února 2020
13:52

Slavomír ze Slovenska se dlouho neozýval svému sousedovi. Ten se proto rozhodl, že jednasedmdesátiletého muže navštíví. Když vešel do jeho domu, naskytl se mu otřesný pohled. Muž měl zkrvavené nohy a dokonce mu chybělo několik prstů. Vše však mohlo dopadnout daleko hůř, nebýt jeho psa. Ten Slavomírovi skutečně zachránil život!

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka! To může potvrdit i Slavomír, který se svým čtyřnohým mazlíčkem bydlí na Slovensku. Jednasedmdesátiletý muž bydlí na samotě v horské chatě. Cesta k ní vede těžce přístupným terénem.

Soused Slavomíra podle informací Televize JOJ našel s jeho psem a s těžkými poraněními na nohou! Muž trpěl dlouhodobě na omrzliny. Ty nebyly však řádně ošetřeny, což vedlo k tomu, že mu odumřely tkáně! Podle informací zmíněné televize mu dokonce mělo chybět několik prstů! 

„Toto je stav, který je dlouhodobě zanedbaný, nebyl ošetřen, a jak sám pacient uvedl, že omrzliny měl teda před několika lety. Momentální poranění jsou následkem právě těchto několikaletých omrzlin,“ uvedla mluvčí nemocnice Ivana Vaněková s tím, že měl muž štěstí, že měl po svém boku svého psa. Ten mu totiž rány olizoval, čímž zabránil infekci. „Není vyloučené, že mu do určité míry možná i pomohl,“ dodala mluvčí.  

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud