Akční honička v Kladně: Skončila nabouranými policejními auty

Autor: ČTK, shp - 
1. března 2020
11:56

K honičce jako v akčním filmu došlo v Kladně. Muž podezřelý z napadení družky tam ujížděl v sobotu večer policistům. Když ho hlídky zastavovaly, naboural dva policejní vozy. Do vzduchu vzlétl i vrtulník.

Policisté zraněni nebyli, podezřelý má lehká povrchová poranění. Muž zatím není z ničeho obviněn, pokračuje vyšetřování případu. ČTK to řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Policisté vyjížděli k případu, který byl ohlášen jako napadení družky, kolem 18:30. Podle mluvčí šlo pravděpodobně o partnerské rozepře. "Po příjezdu byl podezřelý mimo dům, nasedl do vozidla a snažil se hlídkám ujet," uvedla Marečková.

Honička s vrtulníkem

Při pronásledování muže pomáhal policejním vozům i vrtulník, podezřelého se podařilo zastavit. Dechová zkouška u policistů, kteří řídili, neukázala požití alkoholu. Zadržený muž odmítl na místě veškeré testy na alkohol a drogy.

prolhany.bulvar ( 1. března 2020 20:25 )

Tak jsme to tady zase trošku pročistili.

padouch236 ( 1. března 2020 19:06 )

bullshit a on Fiala čerpá dotace? Že se nestydí, ale ono u modrých strak je to jedno, ti jsou se zlodějnou jedna ruka a mají s ní bohaté zkušenosti, že????

mascula ( 1. března 2020 18:04 )

dneska to je u té policie hrozný materiál. Staří, zkušení a odpovědní odešli a maldí nevybláznění smradi nám tady chtějí dělat pořádek

bullshit ( 1. března 2020 17:50 )

Nějak jsi zaspal dobu, tradiční stalinistický komunista ze zlodějské komunistické sekty nám teď velí a čerpá co se dá...

padouch236 ( 1. března 2020 13:01 )

Tak to dopadá, když se půjčí auto do rukou policajta, který má oprávnění na řízení páru volů....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud