Gynekolog zneužíval děti?! S dívkou (14) měl dokonce zplodit potomka

Slovenský gynekolog údajně zneužíval děti.  (Autor: Shutterstock, archiv Blesku)
Autor: yks - 
17. února 2020
21:36

Do velkých problémů se dostal nejmenovaný gynekolog ze slovenského města Piešťany. Podle tamní policie měl sexuálně zneužívat nezletilé dívky i chlapce. A s jednou ze svých obětí má prý dokonce dítě!

Na případ údajného sexuálního zneužívání upozornila slovenská televize Markíza. Podle jejích informací se policie z Nového Města nad Váhem zaměřila na gynekologa, který necelý rok působí v nemocnici v Piešťanech.

„Uvedené osobě bylo vzneseno obvinění,“ řekla podle zpravodajského serveru zmíněné televize trenčínská policejní mluvčí Danka Adamíková. Další informace s ohledem na probíhající vyšetřování a na citlivost případu uvést odmítla.

Jak televize uvedla, gynekolog měl zneužívat 12–13leté dívky a také nezletilé chlapce. Navíc se lékař údajně stýkal s 12letou dívkou, která s ním o dva roky později otěhotněla. Dítě má mít osm měsíců.

Matka dívky podle Markízy uvedla, že o poměru své dcery k lékaři nevěděla, ale všimla si, že jí nebyl lhostejný a že ho sama vyhledávala.  

_zacotomame ( 18. února 2020 14:41 )

Seš opravdu tak blbej, nebo neumíš číst? Někde jsem psal kam si je vodí, hňupe? Jo a na tu gynekologickou prohlídku si zajdi. Očividně seš metrouš, když o tom uvažuješ.

Schlafenberg ( 18. února 2020 13:12 )

Koukám že se velice dobře vyznáš v tom kam si homosexuální pedofilové vodí děti Zneužil tě doktor nebo farář ty malý boozíčku

_zacotomame ( 17. února 2020 23:29 )

Pošahanej budeš nejspíš ty. Proč by nemohli být chlapci u gynekologa? Copak on bydlí v ordinaci? Nebo si myslíš, že si všichni homosexuální pedofilové vodí děti do zaměstnání?

Schlafenberg ( 17. února 2020 23:06 )

Nějak mi není jasné co chlapci dělali u gynekologa ale v dnešní pošahané době jeden nikdy neví. Ještě abych tak musel na povinnou gynekologickou prohlídku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud