Vražda Zdenky (†41) na Sardinii: Srdceryvný vzkaz kamarádky do nebe

Autor: shp - 
19. února 2020
05:01

Brutální smrt Češky Zdenky K. (†41) šokovala a zarmoutila její nejbližší. Mnoho z nich nemůže uvěřit, že sympatická a usměvavá žena už není mezi živými. Ze světa ji násilně sprovodil její expřítel Francesco Baingio D. F. Jedna z kamarádek poslala Zdence do nebe dojemný vzkaz.

Zdenka utrpěla bodná zranění při sobotní hádce se svým bývalým partnerem v městečku Sorso na Sardinii, uvedl italský list Corriere della Sera. Krvácející Češku pak vzal tyran i s jejími dcerami (7 a 9) do auta a odvezl je do přibližně 30 kilometrů vzdáleného města Ossi, kde se chtěl ukrýt u kamaráda. Ten ale nebyl doma. Zdenka na místě vykrvácela, její vrah zmizel.

Dcery byly s vrahem

Dopadli ho druhý den v jeho autě na parkovišti ve městě Sassari. Před supermarketem ho zahlédl svědek, který zalarmoval strážce zákona. Ti pak u Itala našli dcery Zdenky. Byly vystrašené, ale fyzicky nezraněné. Případ vyvolal na Sardinii velkou vlnu zděšení. Nejhůře nesou ztrátu Zdenky její příbuzní a přátelé.

Ať se má krásně nahoře,“ vzkázala zavražděné do nebe její blízká kamarádka. Zároveň na sociální síti uvedla, že se pokusila zařídit pro dcerky Zdenky pomoc. „Už jsem domluvila nějakou pomoc pro holky, počkám, jak to teď dopadne. Centrum pomoci už o tom ví,“ dodala. A není zdaleka jediná, kdo truchlí. 

Smutek bližních

Je mi to strašně líto,“ smutnila další kamarádka zavražděné. Jedna z přítelkyň Češky se zdráhala uvěřit, že je Zdenka již po smrti. „To ne, že ne?,“ tázala se ostatních na sociální síti. Když se dozvěděla pravdu, zmohl ji smutek. A co teprve malé holčičky, které přišly o mámu? Chudinky...

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud