Bellu majitelé hodili do řeky s kamenem na noze: Fenka do poslední chvíle bojovala o holý život!

Autor: DH - 
11. ledna 2020
14:57

Fenka belgického ovčáka Bella měla obrovské štěstí. Její majitelé ji odsoudili k pomalé a trýznivé smrti, když ji s kamenem přivázaným k noze hodili do řeky. Naštěstí šla kolem žena, která ji dokázala zachránit.

Myslela si, že je to snad zlý sen. Běžkyně Jane Harperová z Velké Británie zažila se svým přítelem doslova boj o život. Došlo k tomu v pondělí odpoledne, kdy spatřili v řece Trent ve Farndonu topícího se pejska. Jane nezaváhala ani na moment a okamžitě se jala tonoucí fenku belgického ovčáka zachraňovat.

„Voda byla tak kalná a já ji nemohla vytáhnout. Viděla jsem ale (...) a modrou šňůru, která vedla ke dnu,“ popsala žena situaci médiím s tím, že se pokusila fenu nadzvednout a následně se ponořila pod hladinu, kde nalezla velkou tašku s kamenem, který ji držel u dna. „Doslova bojovala o to, aby zůstala nad hladinou. Kdo ji tohle mohl udělat,“ dodala zděšená zachránkyně.

Naštěstí pro všechny účastněné fenka incident přežila a podle dostupných informací neutrpěla ani žádná vážnější zranění.

Případem se už začala zabývat policie v hrabství Nottinghamshire, která díky čipu brzy zjistila, že se fenka jmenuje Bella a krátce nato zadržela její majitele, jedenatřicetiletou ženu a o rok staršího muže. Oba jsou podezřelí z týrání zvířat. V krajním případě jim hrozí rok za mřížemi a pokuta  v přepočtu  až 600 tisíc korun.

andreas ( 12. ledna 2020 11:38 )

Tohle dokáže jen zruda... ne člověk...

latecia ( 12. ledna 2020 02:07 )

Majitelka psa dostala rok vezeni, ale Brit co umlatil k smrti cecha Zdenka Makaru pred 2ma lety je na svobobe jen s podminkou. Takze v UK ma cenu zivota pes vetsi nezli Cech.

rentierskej ( 11. ledna 2020 19:27 )

KUR*VY v lidské podobě!
obdivuhodnému psovi přeji už jen zasloužené štěstí! (a veliké poděkování zachráncům)!

bulvár by měl eliminovat takové zprávy a jejich veřejné šíření - je to jako NÁVOD, pro mnohé slaboduché jedince!

MiriamK ( 11. ledna 2020 18:41 )

Lidsky hnuj a odpad tohle muže udelat jen hnůj!

alzbeta59 ( 11. ledna 2020 18:03 )

u takovychto lidi bych usetrila statu penize. Naprosto by mi stacil sutr, provaz a pujcit lodku. More je velke, tam se par hnusnych mamrdu ztrati

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud