Šokující záběry z pitvy zvrhlého miliardáře Epsteina: Příběh o sebevraždě dostává trhliny!

Autor: yks - 
6. ledna 2020
11:39

Fotografie z cely, kde zemřel miliardář Jeffrey Epstein, vrhají nové světlo na jeho poslední okamžiky. Forenzní patolog Michael Baden, který vyšetřuje Epsteinovu smrt na žádost jeho bratra, prohlásil, že kvůli těmto důkazům jsou závěry o sebevraždě nechvalně proslulého zvrhlíka přinejmenším předčasné.

Miliardář Jeffrey Epstein (†66) čekal loni v srpnu v cele vazební věznice v New Yorku na soud kvůli údajnému pohlavnímu zneužívání mladých dívek. Když byl 10. srpna nalezen mrtev, vypukl ohromný skandál.

Nad jeho bezpečností měli bdít nejméně dva dozorci. To se však nestalo, oba údajně spali. Celu nemonitorovaly ani bezpečnostní kamery. Příčina smrti byla stanovena jako sebevražda oběšením, ovšem Epsteinův bratr najal forenzního experta Michaela Badena a ten tvrdí, že závěry o sebevraždě jsou přinejmenším předčasné.

Baden pro americkou televizi CBS zpřístupnil fotografie pořízené bezprostředně poté, co bylo Epsteinovo tělo nalezeno. Zachycují mnohé podivné okolnosti, které miliardářovu smrt provázely. Uveřejnil také některé fotografie pořízené během Epsteinovy pitvy.

Záběry zachycují krevní podlitiny na obou zápěstích, odřeninu na levém předloktí a krvácení do svalu na levém rameni. Další zranění měl miliardář také vzadu na krku, na rtu se nacházelo řezné poranění a na na paži se nachází známka po vpichu injekce. Není jasné, zda uvedená zranění vznikla při pokusech o Epsteinovu resuscitaci nebo jinak.

Hlavní stopou možného násilného jednání jsou podle Badena zlomeniny levé a pravé části štítné chrupavky a zlomenina jazylky, což je zranění typické pro rdoušení. „Nikdy jsem neviděl takováto zranění u sebevraždy oběšením,“ uvedl Baden. Viděl prý tisíc oběšených ve věznicích a žádný z nich neměl tři zlomeniny.

Patologové, které oslovila televize, částečně podpořili Badenovy závěry, s významem zlomenin se však neztotožnili. Úřad newyorského koronera, který vydal konečnou zprávu o příčině smrti stíhaného miliardáře, případ nekomentoval. 

 

 

 

 

adeso ( 7. ledna 2020 11:24 )

***, jaký trest smrti? Holky za to braly těžký prachy a Epstein by se dožil jen několikaletého trestu.

rentierskej ( 7. ledna 2020 10:08 )

trest smrti nedostal, ale byl na něm vykonán.
a žádná škoda tím rozhodně nevznikla. na světě je o jedno pedofilní prase méně - a to je, pro nás dobrá zpráva!

rentierskej ( 7. ledna 2020 10:06 )

AntonioU***ti má svůj styl.
docela se mu divím. psát záměrně s chybami je totiž mnohem těžší, pokud zvládáš klávesnici se zavřenýma očima.

ondra1974 ( 7. ledna 2020 00:37 )

No, ze byl prasak je vic nez jasny, ale zadny z nich nedostal trest smrti a anbo nesedel do konce zivots. Epstein nemel zadny duvod se veset, ale duvod ho odstranit melo hodne mocnych politiku, jako je Clinton, ktery pravidelne letal ne Epsteinovy privatni ostrovy a kde v jedne vile, byl nalezen portret Billa Clintona ktery sedi na boku kresla v modrych satech (jako mela Monika Lewinska) a na nohach ma zenske lodicky na vysokem podpadku....je zname, ze princ Andrew tam byl pravidelnym hostem.....takze suma dumarum, hodne mocnych hajzlu ho potrebovalo umlcet nadobre. Dalsi zajimavost je, ze ani jeden d hlidacu Epsteina, nebyl potrestan, ze ve sluzbe spal a je divne, ze i kamery byly vypnute....too good to believe it!

starymlok ( 6. ledna 2020 23:56 )

Ty už kret.éne tady neopruzuj,když neumíš dochodit 6 tříd,tak nech za sebe psát souseda blb-če.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud